Reklama Zavřít reklamu 
 Cafe Berger, Krems  
Reklama Zavřít reklamu 
12. číslo týdeníku Kavárny.cz 25. březen 2017, 12. týden
Týdeník
12. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
Haccp/eet
system
 Katalog & Výhody 
 Jak se zapsat   (a proč vlastně) 
 • spolupráce 
 • návštěvnost 
 • jak se zapsat 
 • nové ceny 
Téma Podporujeme nové kavárny


Vážení návštěvníci a přátelé, začínáme..

Je tomu téměř deset let, co jsem se rozhodla založit si docela malou firmu s docela malým inkubátorem na malé projekty. Chtěla jsem si je vymazlit a vypěstovat. Netušila jsem co všechno se mezitím změní, ale pustila jsem se do práce a po deseti létech se můžeme společně podívat na první výsledky. Protože jsem to vzala ze široka, postupuju dopředu pomalu, ale jistě. Nastřádala jsem necelou stovku atraktivních domén, přežila krachy konkurence, vypořádala se s útokem kverulanta a zajistila si sídlo pro moje podnikání. Bylo to deset náročných let. Vážení, budu ráda, když se společně se mnou pustíte do práce a využijete vše co jsem se svým týmem vytvořila, naučila se. Chci ať je naše práce k užitku. Následující tři týdny Vám představím základní služby, které jsme připravili a odzkoušeli. Děkuji Vám za podporu. Michaela Vjačková, eFirmy.cz

Co vše jsme vytvořili a provozujeme

Základem všeho je firma. Jednu mám České republice a jednu v Anglii. Česká se jmenuje eFirmy.cz a tvoří veškeré technické zázemí, administraci serverů, programování apod. Ve Velké Británii mám společnost, která je připravena od července tohoto roku obsluhovat podnikatelské události nad rámec Evropy a České republiky.

Co jsme vybudovali
a) administraci virtuálních serverů
b) správu dat MySQL a PSQL
c) editační nástroj ecnea.com
d) reklamní okruh 24Board.com
e) a spustili Rozhledny.cz
f) potom Kavárny.cz
g) světový KafeTimes.com
h) spravujeme sociální sítě

Proč a jak s námi spolupracovat..

..protože naše práce je o cestování. Deset let cestuji po České republice, okolí a připravila jsem program jak může každý s námi spolupracovat, vydělávat a cestovat. Jednoduše jsem svoje zájmy a hobby proměnila v byznys. Cestuji jen výhodně a levněji než ostatní, mám dostatek času si plánovat a vybírat nejvhodnější termíny. To může každý z našich spolupracovníků. Časem si můžete svůj život proměnit v příjemně užitý čas. Těším se na Vás !

..protože jsme houževnatí a jdeme si za svým cílem. Přidejte se k nám a budete patřit mezi nenápadné, ale agilní a silné. Jak s námi můžete spolupracovat ? Nejjednodušší a na prvním místě je seznámit se s našimi základními projekty Rozhledny.cz a Kavárny.cz, potom můžete být našim přispěvatelem. Posléze dobrovolníkem ve sběru dat, který už má určité pravomoce a výhody. Dále můžete být našim cestujícím, travelerem. Nakonec průvodcem. Průvodcem pro začínající, kteří se s námi seznámí, přispívají z cest, sbírají data, stanou se cestujícími, travelery...
PF 2017 - první týden Kavárny.cz, nový design pro rok 2017. Sledujte také komunitu fb/Kavárny.

Zázemí • Domény • Cestování

eFirmy.cz poskytují zázemí


Připravili jsme technické zázemí, které nám dává možnost rozvíjet naše projekty. Učili jsme se a pilně pracovali na základech našich projektů, tak ať je možné je společně s Vámi dále rozvíjet.

Domény jsou základ úspěchu


Vybíráme si jen nejkvalitnější adresy na internetu. Obsluhujeme téměř jednosto špičkových domén na internetu. Postupně je budeme spouštět z našeho malého a skromného inkubátoru. Pro společný začátek použijeme Rozhledny.cz , fb/Rozhlednycz , Kavárny.cz, fb/Kavarny , KafeTimes.com a fb/KafeTimes .

Cestování je radost a motivace


Vše děláme jen pro jednu radost, pro cestování. Když jsem začínala, měla jsem jasný cíl. Podnikání mi musí splnit sny. Bude-li to těžké, ať mi to dává radost. Pro většinu lidí je nemožné cestovat a užívat si radosti z cest víc než pár týdnů v roce. Proto jsem s přáteli zvolila za náš cíl možnost cestovat a zároveň překovat zážitky z cest do práce. Výsledek právě teď vidíte. Pro mne to je deset let práce, pro Vás start dnes, zítra, za týden. Náš společný začátek !

Dobře, ale co konkrétně ?

.. sledujte tyto stránky tři následující týdny, postupně se budou měnit, budeme je doplňovat a stále více upřesňovat informace. Jde o to, že poskytujeme služby, které při našem nebo Vašem cestování nacházejí samy svou klientelu. Jak je to možné ? To je jednoduché, poskytujeme služby, které jsou mimořádně atraktivní. Příkladem - poskytujeme plnou administraci virtuálních i fyzických serverů, specializujeme se na nouzové situace při mimořádně nízké ceně 300 - 500Kč/h při zásahu kdekoli na světě. To se vždycky hodí :) nebo prodáváme reklamní prostor za tak skvělou cenu, že odmítnout je až hřích. Prostě u každého turistického cíle se vždycky najde někdo, kdo ví a zná hodnotu dobré reklamy. Vše máme poctivě odzkoušeno a víme, že náš reklamní okruh umí bez vetších problému vytvořit v každém městě přes deset jednotlivých zakázek - klientů. Pokud Vy jako cestovatel víte, že máte z každé takové zakázky profit - potom už také víte, že čím víc cestujete tím víc máte peněz na další dobrodružství nebo jen obyčejný výlet. Klidně jen na kafe. Proč ne, kdo pochopí smysl udělá mu radost každá koruna, každé euro, každý jeden dolar.
Kvalitní adresa !
“Naše adresa je vždy jednoznačná a tvoří polovinu našeho úspěchu„

Zábava a radost..

Nejen suchý drill, marketing a jazyk Java. Také legrace, sranda a zábava nám dává možnost vydělat. Umíme vytvořit zábavný horoskop Adama Craye, a to jako jediní na světě :) Adam Cray je smyšlená postava a je náš.

Jak vidítem naše služby překračují běžný rámec a jsou už na první pohled dobře prodejné. Vždyť o to jde. To jsme deset let tvořili. Něco co se bude lišit, bude to zajímavé, atraktivní, ale ještě ne konečné. Teprve Vy a s Vámi budeme nyní tvořit a dokončíme naši myšlenku. Proto nás sledujte až do konce března. Pokud příjdete později a budete číst tyto řádky, je úplně jedno jaký bude rok. Budou stále platit - přidejte se k nám.

Ještě nemáme vše dokonalé a víte proč - Vy jste ta polovina co nám chybí, teprve až se spojíme s Vámi bude mít smysl dotáhnout vše k dokonalosti, chceme ať jste u toho a máte z toho zážitek. Přesně o to při spolupráci jde.
Vážení návštěvníci,

kavárny to je klid a pohoda. Doména kavárny.cz a atraktivní adresa www.fb.com/kavarny jsou připraveny přinášet Vám to nejlepší ze světa kávy. Začínáme. Dva roky jsme tento projekt připravovali a Vy měli možnost nás podpořit. Pro poslední opozdilce tady máme startovací nabídku reklamy za velmi dobrou cenu NAVžDY. Je pro všechny firmy. Ptejte se, tato akce brzy skončí. Děkuji Vám za dlouhé roky přízně a těším se na Vás. České eFirmy.cz tvoří zázemí, využijte je i Vy pro změnu ve Vašem životě. My jsme změna a budete mít naši podporu.

Opawa Estate Center Ltd, London, Michaela Vjačková, majitelka

investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz

TOPlist