Reklama Zavřít reklamu 
 Cafe Berger, Krems  
Reklama Zavřít reklamu 
2. číslo týdeníku Kavárny.cz 14. leden 2018, 2. týden
Týdeník
2. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
Haccp/eet
system

Leden 2018: Vadné EET

Nástupem pofiderného uskupení ANO se do veřejného prostoru ve velkém rozšířily podvody a lži. Největší lež, kterou zuby i nehty udržuje při životě stát, je superblábol o přínosu EET České republice. Proto Vás všechny naše čtenáře ujišťujeme o skutečnosti, že EET je prodělečný podnik a České republice nepřineslo jedinou korunu zisku.

Jsme také tvůrce dobrého pití a dobré zábavy

Kavárny.cz není jen server, týdeník a katalog. Také připravujeme podporu našim klentům. Umíme připravit něco nového, vymyslet Váš pořad, akci. Jsme silní v nenápadné , ale účinné reklamě. Jsme součást reklamního okruhu, který umí propagovat jak konkrétní směr, tak všeobecné podnikání.

Už jsme vytvořili
a) Kavárna roku
b) Kávu Cafe Yoga
c) Kapúčo FunCup
d) Cappuccino Cup
e) (R) Píkolo TM
f) KafeTimes.com

Jsme držitelé ochranné známky Píkolo.
Kavárny.cz - cestujeme za dobrou kávou
doména, týdeník, katalog a fb/Kavárny.

Fakta o EET, ztráta

EET první rok provozu, prodělek

EET mělo přinést narovnání trhu. Vše co má v kapitalismu rovnat trh je ve skutečnosti hloupost. Něco jako rovný trh je ve své podstatě blábol. Trh je naopak živý, různě tvarovaný, zajímavý a krásný. Rovnat něco co je přirozeně dynamické, chytré a samonosné je stejná hloupost jako tvořit komunistický stát. Vždy bude opožděn ve vývoji.

Důkazy a fakta, EET nefunguje a je zastaralé

Výsledek růstu výběru DPH za rok 2017 je alarmující. Za použití hrubé síly jakou je Kontrolní hlášení a EET je růst neuvěřitelně nízkých 8,25%. Pokud započteme hospodářský růst, inflaci, mimořádné finanční injekce do mzdové oblasti a celkové zvýšení cen vidíme, že EET prodělává. Když k tomu připočteme všechny náklady na EET v národním měřítku jsme až na - 10mld Kč. Máme tři nevyvrátitelné důkazy o vadnosti EET.
1. Stav růstu výběru DPH k 31.12.2017 je podle dat ČNB ARAD +8,25% (nikterak úžasné číslo). V roce 2013 před nástupem prolhaného Babiše byl růst výběru DPH (bez KH a EET) +10,14% a v nejlepších létech růstu v roce 2004 byl růst výběru DPH (bez KH a EET) +11,81% .
PARTNER
“Tady jsme byli, Rozhledny.cz - nejlepší výhledy, cestovatelský server„

Jak se stát klientem Kavárny.cz, jak si koupit reklamu..

.. patříme mezi nejlepší domény na českém internetu. Vy můžete využít náš potenciál. Zapište se do katalogu nebo si kupte reklamu. Naše reklama patří bez pochyby mezi nejvýhodnější. Nastavili jsme doby trvání a ceny tak aby jsme vždy byli ZÁROVEŃ účinnější a levnější než podstatně větší konkurence. Jak si to můžeme dovolit ? Naše mikrotýmy jsou úsporné a efektivní.
MOTTO
“Cestujeme za dobrou kávou
Byli jsme tady, Kavárny.cz„

Téma Podporujeme nové kavárny


2. Ministerstvo financí poskytlo pro porovnání data výběru DPH provozoven bez EET a s EET. Provozovny bez EET měly proti loňskému roku vzestup tržeb až o neuvěřitelných více než 100% nárustu tržby provozoven s EET. Pokud tedy provozovna s EET měla růst tržby např. +5% za rok, provozovna bez EET měla růst tržeb běžně +10% až +18%. Ztráta pro národní hospodářství je až -6mld Kč

3. Dlouhodobě poukazujeme na dezinformační a lživou kampaň ministerstva financí, ústy Schillerové, Babiše nebo Pilného a dokladujeme doloženými daty, průběžně každý měsíc, že výsledky EET statisticky nijak nevybočují z 15-ti let sledování měsíčních růstů DPH. Naopak poukazujeme na mimořádný pokles výběru DPH za Babiše, který způsobil hrozivý propad výběru DPH a daní svou pomlouvačnou a štvavou kampaní proti podnikatelům. Škody, které způsobil mohou být až v řádu stovek miliard Kč.

Mimořádné vydání o EET připravuje Opawa Estate Center Ltd, London. Provozovatel domény kavarny.cz neodpovídá za příspěvky zvěřejněné na této stránce. Mimořádné vydání reaguje na zhoršující se stav médií v České republice a přináší objektivní a nezkreslené informace. Děkujeme provozovateli za tuto možnost.

Vážení návštěvníci,

kavárny to jsou klid a pohoda. Doména kavárny.cz a atraktivní adresa www.fb.com/kavarny jsou připraveny přinášet Vám to nejlepší ze světa kávy. Začínáme. Dva roky jsme tento projekt připravovali a Vy měli možnost nás podpořit. Pro poslední opozdilce tady máme startovací nabídku reklamy za velmi dobrou cenu NAVžDY. Je pro všechny firmy. Ptejte se, tato akce brzy skončí. Děkuji Vám za dlouhé roky přízně a těším se na Vás.

Majitelka Kavárny.cz Michaela Vjačková, Ludgeřovice


Pro dnešní den se loučím se slovy Davida Nitschmana našeho dvorního spisovatele...


“Café is Bank of The Mood ...“

Kavárna je banka nálady

Kavárna je banka nálady. Lidé přicházejí a vkládají do kavárny vlastní náladu.
Přirozeně očekávají, že tato nálada bude kavárníkem zhodnocena. Vracejí se
pro zhodnocenou náladu zpět. Tak vzniká úspěch kavárny.


David Nitschman, virtuální osoba, caféBot


investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz

TOPlist