Reklama Zavřít reklamu 
Espresso
Reklama Zavřít reklamu 
52hé číslo týdeníku Kavárny.cz 29. prosinec 2016, 52. týden
Rozcestník
Týdeník
Katalog
EET & HAACP

Kapúčo FunCup je Když se Chcete Dobře Pobavit :)

Zahrejte si ve Vaši oblíbené kavárně Kapúčo FunCup. Společně se svými přáteli si udělejte odpoledne plné dobré zábavy. Barista Vám připraví espresso, našlehá mléko a Vy tvořte :)

První CappuccinoCup - Kapúčo FunCup se odehrál 28. prosince 2016 v yoga cafe Čeladná

Sešli jsme se a pustili do toho. Láďa vymyslel soutěž, Renata přidala název, Kavárny.cz pravidla, Míša fotila a dalši čtyři přátelé společně s námi založili hru Cappuccino Cup Kapúčo FunCup.

Vyberte si úroveň
a) podle pravidel Cappuccino Cup
b) volná pravidla Kapúčo FunCup

My zvolili Kapúčo FunCup a bavily se s námi i děti :)
Každý se snažil. Někomu se dařilo víc někomu méně :) CappuccinoCup Kapúčo FunCup.

Cappuccino Cup Rules

Kapúčo FunCup nePravidla

Každý účastník má v ceně 2 cappuccina pro vlastní kreslení. Mléko Vám našleha obsluha. Baristka Vám předvede postup. Nejde jen o soutěž, také o zábavu. Vyberte jedno cappuccino o kterém si myslíte, že se Vám povedlo, vyfoťte a fotku s komentářem zašlete na stránky kavárny. Můžete zaslat i více výtvorů. Kavárna nebo počet lajků rozhodne o vítězi. Odměnou je dárkový poukaz v hodnotě dvou kapučín :)

Cappuccino Cup Pravidla

Cappuccino Cup má pevnější pravidla než Kapúčo FunCup, je pokročilejší a má zajímavější ohodnocení pro vítěze. Nicméně stále se jedná o amatérskou soutěž, kterou může provozovat kterákoli kavárna. Dodržet pravidla pro Cappuccino Cup je nutné. Nejdůležitějším rozdílem je soutěžní stůl, který je pouze jeden je umístěn tak aby na něj bylo dobře vidět. Také je stanoven časový limit na kresbu pro jedno Cappuccino do 2 minut.
NOVINKA
“Cappuccino Cup a Kapúčo FunCup je nová zábava ve Vaši oblíbené kavárně :)„

Jak na Kapúčo FunCup ? Renata z yoga cafe akci připravila..

.. a z velké části promyslela. Jste kavárna - pozvěte Vaše známé na Kapúčo FunCup :) Dobrá zábava pro každého. Rodiče i s dětmi. Malování, či kreslení mlékem a mléčnou pěnou na tmavý základ espressa chytne každého. Akci oceňte jednoduše např. 100Kč / dvě kapúča. Práce budete mít jako barista trošku víc, ale zase mnohem zábavnější. Lidem připravte espresso a našlehejte jim mléko. Každý si kreslí, maluje u svého stolu. Nikam se nespěchá. Kdo chce tak sleduje ostatní a mohou se tvořit různé hloučky. Můžete připravit sadu na kreslení, lžičku, špejli, kakako, skořici nebo šablony. Fantazii se meze nekladou. Výsledky si každý nafotí a nasdílí na internet na Vaše stránky nebo využijte na fb stránku Kapúčo FunCup. Tam určitě zašlete alespoň vítězné výtvory.

Josef

Evgenije

Láďa

Michaela

Renata

Miloš

Olga

Děti Oliver, Sofinka

Foto galerieinvestice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz