Reklama Zavřít reklamu 
60+ tipů na školní výlet v celé ČR
Reklama Zavřít reklamu 
52hé číslo týdeníku Kavárny.cz 29. prosinec 2016, 52. týden
Rozcestník
Týdeník
Katalog
EET & HAACP

Kapúčo FunCup je Když se Chcete Dobře Pobavit :)

Zahrejte si ve Vaši oblíbené kavárně Kapúčo FunCup. Společně se svými přáteli si udělejte odpoledne plné dobré zábavy. Barista Vám připraví espresso, našlehá mléko a Vy tvořte :)

První CappuccinoCup - Kapúčo FunCup se odehrál 28. prosince 2016 v yoga cafe Čeladná

Sešli jsme se a pustili do toho. Láďa vymyslel soutěž, Renata přidala název, Kavárny.cz pravidla, Míša fotila a dalši čtyři přátelé společně s námi založili hru Cappuccino Cup Kapúčo FunCup.

Vyberte si úroveň
a) podle pravidel Cappuccino Cup
b) volná pravidla Kapúčo FunCup

My zvolili Kapúčo FunCup a bavily se s námi i děti :)
Každý se snažil. Někomu se dařilo víc někomu méně :) CappuccinoCup Kapúčo FunCup.

Cappuccino Cup Rules

Kapúčo FunCup nePravidla


Každý účastník má v ceně 2 cappuccina pro vlastní kreslení. Mléko Vám našleha obsluha. Baristka Vám předvede postup. Nejde jen o soutěž, také o zábavu. Vyberte jedno cappuccino pokračování...

Cappuccino Cup Pravidla


Cappuccino Cup má pevnější pravidla než Kapúčo FunCup, je pokročilejší a má zajímavější ohodnocení pro vítěze. Nicméně stále se jedná o amatérskou soutěž, kterou může provozovat kterákoli kavárna. Dodržet pravidla pro Cappuccino Cup je nutné. Nejdůležitějším rozdílem je soutěžní stůl, který je pouze jeden je umístěn tak aby na něj bylo dobře vidět. Také je stanoven časový limit na kresbu pro jedno Cappuccino do 2 minut. pokračování...
NOVINKA
“Cappuccino Cup a Kapúčo FunCup je nová zábava ve Vaši oblíbené kavárně :)„

Jak na Kapúčo FunCup ? Renata z yoga cafe akci připravila..

.. a z velké části promyslela. Jste kavárna - pozvěte Vaše známé na Kapúčo FunCup :) Dobrá zábava pro každého. Rodiče i s dětmi. Malování, či kreslení mlékem a mléčnou pěnou na tmavý základ espressa chytne každého. Akci oceňte jednoduše např. 100Kč / dvě kapúča. Práce budete mít jako barista trošku víc, ale zase mnohem zábavnější. Lidem připravte espresso a našlehejte jim mléko. Každý si kreslí, maluje u svého stolu. Nikam se nespěchá. Kdo chce tak sleduje ostatní a mohou se tvořit různé hloučky. Můžete připravit sadu na kreslení, lžičku, špejli, kakako, skořici nebo šablony. Fantazii se meze nekladou. Výsledky si každý nafotí a nasdílí na internet na Vaše stránky nebo využijte na fb stránku Kapúčo FunCup. Kdo má více lajků nebo více příznivců vyhrává. Na fb Kapúčo FunCup určitě zašlete vítězné výtvory. Vítězi předejte cenu pro vítěze :) např dárkový poukaz, dle uvážení.

Josef

Evgenije

Láďa

Michaela

Renata

Miloš

Olga

Děti Oliver, Sofinka

Fotogalerie

Reni Yoga 29.1.

Renata 29.1.

Láďa 29.1.

Michaela 29.1.

Dorotka 29.1.

Kristýna 26.2.

Petr 26.2.

Láďa 26.2.

Michaela 26.2.

Fotogalerie 26.2.investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz