Reklama Zavřít reklamu 
60+ tipů na školní výlet v celé ČR
Reklama Zavřít reklamu 
1. číslo týdeníku Kavárny.cz 8. leden 2017, 1. týden
Týdeník
1. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
Haccp/eet
system

Ohlédnutí, kdo jsme a kam směřujeme

Kavárny.cz jsou kavárenský server s rozsahem všech druhů příprav kávy, kdekoli v Evropě. Jsme partner cestovatelského serveru Rozhledny.cz a naše motto zní Kavárny.cz - cestujeme za dobrou kávou. Klidně se k nám přidejte, není to nic složitého, ani nákladného. Někdo hraje golf, my vysedáváme v kavárnách :)

Jsme také tvůrce dobrého pití a dobré zábavy

Kavárny.cz není jen server, týdeník a katalog. Také připravujeme podporu našim klentům. Umíme připravit něco nového, vymyslet Váš pořad, akci. Jsme silní v nenápadné , ale účinné reklamě. Jsme součást reklamního okruhu, který umí propagovat jak konkrétní směr, tak všeobecné podnikání.

Už jsme vytvořili
a) Kavárna roku
b) Kávu Cafe Yoga
c) Kapúčo FunCup
d) Cappuccino Cup
e) (R) Píkolo TM
f) KafeTimes.com

Jsme držitelé ochranné známky Píkolo.
Kavárny.cz - cestujeme za dobrou kávou
doména, týdeník, katalog a fb/Kavárny.

Jsme katalog a týdeník

Kavárny.cz katalog a první klient


Katalog kaváren, to je základ. Tak jsme zkoušeli co vlastně potřebujeme, jaký katalog. Pomohly nám tyto kavárny, naši první klienti. Caffé Trieste , Sbor a Komunitní centrum Armády spásy a Love Coffee.

Kavárny.cz týdeník už třetím rokem


Když jsme udělali katalog, řekli jsme si co dál ? Týdeník ! Jo to je dobrý nápad. V roce 2014 jsme se pokusili každý týden nějakým způsobem komentovat nebo připravit něco zajímavého kolem kávy. Tak aby to i nám samotným pomáhalo v orientaci. Postupně tak vznikly různé témata, cykly, pořady nebo jen jejich základy. Určitě máme dost materiálu i inspirace na každý nový týden :) těšíme se na Vás. Seznam všech čísel týden po týdnu...
PARTNER
“Tady jsme byli, Rozhledny.cz - nejlepší výhledy, cestovatelský server„

Jak se stát klientem Kavárny.cz, jak si koupit reklamu..

.. patříme mezi nejlepší domény na českém internetu. Vy můžete využít náš potenciál. Zapište se do katalogu nebo si kupte reklamu. Naše reklama patří bez pochyby mezi nejvýhodnější. Nastavili jsme doby trvání a ceny tak aby jsme vždy byli ZÁROVEŃ účinnější a levnější než podstatně větší konkurence. Jak si to můžeme dovolit ? Naše mikrotýmy jsou úsporné a efektivní.
MOTTO
“Cestujeme za dobrou kávou
Byli jsme tady, Kavárny.cz„

Vážení návštěvníci,

kavárny to jsou klid a pohoda. Doména kavárny.cz a atraktivní adresa www.fb.com/kavarny jsou připraveny přinášet Vám to nejlepší ze světa kávy. Začínáme. Dva roky jsme tento projekt připravovali a Vy měli možnost nás podpořit. Pro poslední opozdilce tady máme startovací nabídku reklamy za velmi dobrou cenu NAVžDY. Je pro všechny firmy. Ptejte se, tato akce brzy skončí. Děkuji Vám za dlouhé roky přízně a těším se na Vás.

Majitelka Kavárny.cz Michaela Vjačková, Ludgeřovice

Pro dnešní den se loučím se slovy Davida Nitschmana našeho dvorního spisovatele...


“Café is Bank of The Mood ...“

Kavárna je banka nálady

Kavárna je banka nálady. Lidé přicházejí a vkládají do kavárny vlastní náladu.
Přirozeně očekávají, že tato nálada bude kavárníkem zhodnocena. Vracejí se
pro zhodnocenou náladu zpět. Tak vzniká úspěch kavárny.


David Nitschman, virtuální osoba, Bot


Přátelé, byla jsem oslovena po roce provozování kavárny, zda-li chci spolupracovat na projektu Kavárny.cz, jsem velmi mile překvapena, až zaskočena. Jistě - chci - obracejte se na mne pokud hledáte reklamní prostor za dobrou cenu. Využijeme tak zkušenosti, které jsem v životě načerpala. Přeji kavárnám ať jsou nejen funkční a úspěšné, ale i hezké a pro radost.

Renata Herbáčková, YogaCafe, Čeladná


Klienti, zákazníci a hosté, naše společnost sjednocuje privátní projekty napříč Evropskou Unií, Jižní Amerikou, Anglosaským a Euroasijskym prostorem. Projekt Kavárny.cz podporujeme.

Renata Vjačková, director, Opawa Estate Center Ltd., London


Patřím mezi lidi, kteří si z těžké nemoci museli vydobýt základní životní prostor, jsem vnučka autorů knihy, která se stala předlohou pro seriál Já Mattoni. Líbí se mi Kavárny.cz a znám lidi kolem projektu, přidejte se.

Alexandra Langová, Krnov


V kavárnách se setkávají zejména společenské bytosti, které chtějí vidět a chtějí být viděny. Pokud chceme, aby tomu bylo i nadále, musí být káva co se týče zrna i technologie prvotřídní, v opačném případě se z nás stanou „kredenčáci“ a lehce sklouzneme ke kávě z domácího či kancelářského kávovaru. Koneckonců i my jsme na kávě postavili business. Během jedné jízdy vlakem rozdáme na tisícovku nápojů, zejména kávy. Proto je dobře, když existují projekty, které napomáhají rozvoji její kultury. Hodně štěstí :-) .

Radim Jančura, RegioJet, Student Agency, Brno


Kavárny bývaly, zejména na konci 19. a začátku 20. století, centrem kulturního života mnoha měst (Paříž, Vídeň, Praha), místem, kde se scházela intelektuální a umělecká společnost (básníci, spisovatelé, bohéma), a kde se také utvářely různé politické a umělecké skupiny a vznikaly jejich programy. Přeji tedy tomuto projektu v nových šatech, aby vrátil kavárnám původní náplň.

Pavel Kopčaj, silesian manager Kopčaj - Silma ´90, Slezsko


Už se vám někdy stalo, že jste se ocitli v cizím městě a dostali jste strašnou chuť na dobrou kávu? A kavárna v nedohlednu? A vy jste si nevěděli rady? To pak neznáte kavárny.cz, protože tam se dozvíte o těch nejlepších kavárnách téměř v každém městě. Ať se vám daří, René Šmotek

René Šmotek, herec Národního divadla Jihočeského, České Budějovice


Pokračujte dál v přibližování pocitů, které přináší káva a její prostředí lidem na celé zemi radost, uvolnění, klid a mír. Kéž v této uspěchané době najdeme více míst přinášející pokojnou atmosféru a vnímavost.

Vojtěch Híreš, úspěšný správce sociálních sítí (4500 přátel), Opava


Přejeme projektu Kavárny.cz aby našel stejně skalní příznivce jako předcházející projekt Rozhledny.cz. Jsme firma, která provozuje servery a domény. Zvyšujeme lineárně návštěvnost našich projektů. Je to mimořádně obtížný postup, kterým demonstrujeme schopnost řídit naše projekty. Využijte našich mimořádných cen.

eFirmy.cz reklama a marketing v nejlepším smyslu slova, uznáváme fair trade, vymezujeme se proti šmejdství a zneužívání hrany zákona. Tak vznikají excesy, krize, smutek a nedostatek. Profitujeme z Vaší reklamy, nicméně podpoříme především fair trade byznys.


Je to jednoduché, Kavárny.cz jsou tady již čtvrtým rokem a nastala chvíle na větší proměnu. Z technických stránek směrem k nové úpravě. Než bude tato změna dokončena a symbolicky tak Vám i nám předáme dárek k Vánocům, připravili jsme tento rozcestník. Jednoduše si vyberte a procházejte nové stránky i staré, ještě bez úprav.

investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz