Reklama Zavřít reklamu 
Škola OnLine
Reklama Zavřít reklamu 

Týdeník
52. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
sys - privé

NEW TODAY, Kavárny.cz v NOVÉMGALERIE: dne 15.3.2016 nám Café La Feé předalo tyto fotografie, děkujeme :)

Od 14.12.2016 se píše nová kapitola našich stránek a aktivit, děkujeme Vám za podporu.

Kavárny.cz v novém

Vážení návštěvníci,

kavárny to jsou klid a pohoda. Doména kavárny.cz a atraktivní adresa www.fb.com/kavarny jsou připraveny přinášet Vám to nejlepší ze světa kávy. Začínáme. Dva roky jsme tento projekt připravovali a Vy měli možnost nás podpořit. Pro poslední opozdilce tady máme startovací nabídku reklamy za velmi dobrou cenu NAVžDY. Je pro všechny firmy. Ptejte se, tato akce brzy skončí. Děkuji Vám za dlouhé roky přízně a těším se na Vás.

Majitelka Kavárny.cz Michaela Vjačková, Ludgeřovice

Pro dnešní den se loučím se slovy Davida Nitschmana našeho dvorního spisovatele...


“Café is Bank of The Mood ...“


Kavárna je banka nálady

Kavárna je banka nálady. Lidé přicházejí a vkládají do kavárny vlastní náladu.
Přirozeně očekávají, že tato nálada bude kavárníkem zhodnocena. Vracejí se
pro zhodnocenou náladu zpět. Tak vzniká úspěch kavárny.


David NitschmanPřátelé, byla jsem oslovena po roce provozování kavárny, zda-li chci spolupracovat na projektu Kavárny.cz, jsem velmi mile překvapena, až zaskočena. Jistě - chci - obracejte se na mne pokud hledáte reklamní prostor za dobrou cenu. Využijeme tak zkušenosti, které jsem v životě načerpala. Přeji kavárnám ať jsou nejen funkční a úspěšné, ale i hezké a pro radost.

Renata Herbáčková, YogaCafe, ČeladnáKlienti, zákazníci a hosté, naše společnost sjednocuje privátní projekty napříč Evropskou Unií, Jižní Amerikou, Anglosaským a Euroasijskym prostorem. Projekt Kavárny.cz podporujeme.

Renata Vjačková, director, Opawa Estate Center Ltd., LondonPatřím mezi lidi, kteří si z těžké nemoci museli vydobýt základní životní prostor, jsem vnučka autorů knihy, která se stala předlohou pro seriál Já Mattoni. Líbí se mi Kavárny.cz a znám lidi kolem projektu, přidejte se.

Alexandra Langová, KrnovV kavárnách se setkávají zejména společenské bytosti, které chtějí vidět a chtějí být viděny. Pokud chceme, aby tomu bylo i nadále, musí být káva co se týče zrna i technologie prvotřídní, v opačném případě se z nás stanou „kredenčáci“ a lehce sklouzneme ke kávě z domácího či kancelářského kávovaru. Koneckonců i my jsme na kávě postavili business. Během jedné jízdy vlakem rozdáme na tisícovku nápojů, zejména kávy. Proto je dobře, když existují projekty, které napomáhají rozvoji její kultury. Hodně štěstí :-) .

Radim Jančura, RegioJet, Student Agency, BrnoKavárny bývaly, zejména na konci 19. a začátku 20. století, centrem kulturního života mnoha měst (Paříž, Vídeň, Praha), místem, kde se scházela intelektuální a umělecká společnost (básníci, spisovatelé, bohéma), a kde se také utvářely různé politické a umělecké skupiny a vznikaly jejich programy. Přeji tedy tomuto projektu v nových šatech, aby vrátil kavárnám původní náplň.

Pavel Kopčaj, silesian manager Kopčaj - Silma ´90, Slezsko...

René Šmotek, herec Národního divadla Jihočeského, České BudějovicePokračujte dál v přibližování pocitů, které přináší káva a její prostředí lidem na celé zemi radost, uvolnění, klid a mír. Kéž v této uspěchané době najdeme více míst přinášející pokojnou atmosféru a vnímavost.

Vojtěch Híreš, úspěšný správce sociálních sítí (4500 přátel), OpavaPřejeme projektu Kavárny.cz aby našel stejně skalní příznivce jako předcházející projekt Rozhledny.cz. Jsme firma, která provozuje servery a domény. Zvyšujeme lineárně návštěvnost našich projektů. Je to mimořádně obtížný postup, kterým demonstrujeme schopnost řídit naše projekty. Využijte našich mimořádných cen.

eFirmy.cz reklama a marketing v nejlepším smyslu slova, uznáváme fair trade, vymezujeme se proti šmejdství a zneužívání hrany zákona. Tak vznikají excesy, krize, smutek a nedostatek. Profitujeme z Vaší reklamy, nicméně podpoříme především fair trade byznys.


Je to jednoduché, Kavárny.cz jsou tady již čtvrtým rokem a nastala chvíle na větší proměnu. Z technických stránek směrem k nové úpravě. Než bude tato změna dokončena a symbolicky tak Vám i nám předáme dárek k Vánocům, připravili jsme tento rozcestník. Jednoduše si vyberte a procházejte nové stránky i staré, ještě bez úprav.

Mimořádné vydání EET v praxi    

Vážení přátelé, prosinec tohoto roku je posledním měsícem, kdy můžete zakoupit reklamu, za mimořádnou cenu v AKCI NAVŽDY. Zkušenost ukazuje, že tato reklama se zaplatí za jediný rok :)

Standardní HOME - OLD     Standardní KATALOG - OLD

Týdeník 43. týden - OLD     CENÍK - OLD     CENÍK - TISK     Návštěvnost - OLD

Milujete kávu ? Cestujte, vzdělávejte a předávejte zkušenosti, pište na e-mail: info (at) kavarny.cz
Staré Kavárny.cz

Krátce rekapitulujme

Kavárny.cz za čtyři roky své existence navštívily víc jak stovku kaváren a cukráren. Udělali jsme si základní názor. Ocenili první kavárny a naše cesty se sešly s prvním hlavním partnerem Caffé Trieste.

2012 - 2016 Nejhorší zlozvyky v českých kavárnách

A ještě drobnost... Víte to, že určitá úroveň špíny tvoří pozitivní základ ? Ano. Určitý soulad nedostatků vytváří specifické domácké prostředí.

investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz

TOPlist