Reklama Zavřít reklamu 
Diera do sveta
Reklama Zavřít reklamu 

Týdeník
52. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
sys - privé

EET silný nástroj s výhodamiEET a výhody EET v praxi

EET 2017: Pod drobnohledem

EET je vládou prosazována, speciálně přímo ministrem financí Ing. Andrejem Babišem, elektronická evidence tržeb. Mezi výhody systému má patřit

a) narovnání tržního prostředí (omezení typické české zlodějny)
b) on-line okamžitý přehled o daňovém poplatníku (v určitém rozsahu)
c) zvýšení státního příjmu o 18mld Kč a více každý rok, do tří let od startu EET
d) zlepšení přehledu o vlastním podnikání (podnikatel)

I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.cz
Elektronická evidence tržeb

EET 2017, Úvod

EET jako praktická nadstavba

EET je zamýšlená jako relativně levná nadstavba nad už existujícím systémem evidence daní. Možná lépe hovořit o přístavbě. EET je vládou vnímaná jako pozitivní prostředek. Pozitivně budeme o eet informovat zde na stránce www.kavarny.cz/eet_pozitivne.php

EET je ostře bombardováno z některých stran a nemnoha jednotlivců. V roce zahájení má naopak mimořádnou podporu obyvatelstva - věřme davu, vlastně zklamal jen několikrát. Lidé až nekriticky (srdíčkem) věří slovům ministra financí a skutečně většina je přesvědčena, že EET je lék na neduhy společnosti. EET není vnímán jako elektronický obojek, ale moderní nástroj, podobný např. internetu nebo platebním kartám.


Elektronická evidence tržeb

EET 2017: AKTUALITY


Jak šly dny s EET Den po Dni najdete níže.. ..klikněte zde

INFO: 3. 3. EET jede bez problémů


3.3.2017 12:30 ing. Andrej Babiš je spokojený, EET jede bez problémů Dva dny se ministr financí Andrej Babiš věnuje přímo lidem, kteří podnikají a právě se připojili k eet. Cestuje a například na horách zjistil, že vše funguje bez problémů. Doslova řekl, že je to vše o zvyku a za chvíli budou podnikatelé brát eet jako samozřejmost. Nic zlého a špatného. Škarohlídi maji smůlu. EET vítězí a Andrej Babiš řeší problémy hned od stolu. Příkladem - kdy si nikdo neuměl poradit s výkladem zákona o eet - hasiči a jejich bály, vždyť to není podnikání. Moudře rozhodl pan ministr financí. Hasiči se nemusí obávat eet a mohou pořádat i několik plesů ročně. Čtyři, pět. Šest ? Sedm ? á to už se neví. Ale nemusíme mít obavy Andrej Babiš to ví a když bude potřeba rozhodne hned. Úžasné. Máme rádi pana ministra a obdivujeme ho.

INFO: 28. 2. Nepropadejte panice !


28.2.2017 14:45 Ministerstvo financí a Finanční ředitelství upozorňuje, že nezaregistrovaných jednostopadesáttisíc firem není bojkot, ale jednoduše to jsou firmy, které se registrovat nebudou nyní a možná ani později. Vše je tedyv naprostém pořádku a nenî na místě panika ! My státním orgánům stále ještě důvěřujeme a věříme, že se jedná o promyšlenou věc a bohulibou činnost.

INFO: 13.2. ing. Andrej Babiš má dobré srdce !


13.2.2017 kdo chce, musí to vidět. Andrej Babiš co řekne to platí a dnes prvnímu miminku daroval rovný milión na léčbu. Ozvalo se mnoho lidí a všem ing. Andrej Babiš děkuje, to nečekal a chce co nejvíce pomáhat. Miluje lidi a peníze nehrají roli. Je to skvělý člověk, má srdce na pravém místě - je normální. Dnes také opakuje svou výzvu a všichni zloději podnikatelé, se musí co nejdříve registrovat do EET. Ty poctivé prosí. Ostatní - ty zloděje bude pokutovat a půjde po nich. Děkujeme.

INFO: 10.2. EET je úspěšné, ministerstvo si stojí za růstem plus 100% !


10.2.2017 nevěřme ČSÚ , věřme Andreji Babišovi, ing. Rozdíl 93% je určitě metodika. Není možné aby EET vůbec, ale vůbec nefungovalo.

INFO: 6.2. Semináře EET v Praze a Ostravě


6.2.2017 Obrovský úspěch sklidily semináře o EET v Praze a Ostravě. Všichni co se registrovali na státní akci u Mafry jsou šťastni. A ihned si pořídili EET. My tyto semináře také podporujeme. Bohužel jsme se nemohli zúčastnit, právě jsme vyřizovali pokuty u FÚ, který, ale milujeme a proto i pokuty rádi zaplatíme - my Děkujeme a jsme spokojeni. Je to úžasná doba a my jsme u toho. Děkujeme i naši správkyni daně, radě milé nám pomohla a uštřila nám spoustu času, když nám dobře poradila ať nemarníme čas žádostí o prominutí pokuty. Jsme v míŕu a děkujeme :) úžasné.

INFO: 1.2. Druhá vlna se blíží a bude mít ještě větší úspěch než první


1.2.2017 Druhá vlna EET je super, všem nám pomůže a všichni ji chceme ! Andrej Babiš Vás žádá registrujte se do úspěšné EET, která každému podnikateli přinese nevídané - nové možnosti.

INFO: 28.1. Žádný podnikatel, firma neskončila pro EET !


28.1.2017 Kalousek zase lhal, asi pil. Žádné dva tisíce firem. Jen 104 firmy skončily v prosinci a to navíc bylz už nefunkční schránky. To řekl náš pán ministr financí ing. Andrej Babiš. My mu věříme a víme, že má přesné informace.

INFO: 23.2. Fantazie - víme to. EET potvrzuje zdvojnásobení tržeb.


23.2.2017 ANO, to jsme očekávali, my společně s ministerstvem financí, ing Schillerrovou i Babibbšem. Tak to má být. Zlodějští podnikatelé mají utrum.

INFO: 19.1. Obrovský úspěch EET, restaurace +100%


12.1.2017 ing. Babiš oznámil úspěch EET, restaurace zaznamenaly meziroční růst 100% zdroj svého tvrzení nesdělil, ale my mu věříme ! Proč by taky lhal, je to úspěšný člověk. Nepotřebuje lhát, podvádět nebo krást.

INFO: 12.1. EET běží bez problémů


12.1.2017 EET prakticky nemá výpadky ministerstvo financí společně s finančním ředitelstvím si notují a chválí EET, které běží prakticky bez problémů.

INFO: 7.1. Podnikatelé o EET: bude kultivovat


7.1.2017 Podnikatelé pochválili EET a my s nimisympatizujeme, proto rádi na jejich slova odkazujeme. Dnes je těžké najít nějakou veřejnou pochvalu EET, proto připomínáme vyjádření z minulých let. Je nám to sympatické i postojem k příjímání uprchlíku a souhlasíme s ním, že náš stát může bez problémů přijmout i tisíce rodin. Navázali bychom tak na dobrou tradici Československa, kdy jsme běžně rodinám pomáhali. Řecká krize v padesátých létech, válka ve Vietnamu, různé krize v Africe i nejbližší válečné dění v Jugoslávii nebo na Ukrajině. Vždy jsme uměli pomáhat a fandíme ing. Babišovi v této snaze a děkujeme. Fandíme našim podnikatelům, kteří podporují EET !

INFO: 4.1. Web pro oznamování ukončí provoz


4.1.2017 Ing Andrej Babiš zvážil a rozhodl, že není správné aby lidé byli navádění k udavčství a bonzáctví nevěděl, že finanční správa vytvořila udavačský web a hned když to zjistil - začal se o to zajímat a během jediného dne rozhodl aby tento web byl zrušen. Finanční správa dnes slovy ředitele Martina Janečka skutečně oznámila zitřejší ukončení tohoto kontroverzního webu. Je dobře, že si toho náš pán ministr financí všiml a hned sjednal nápravu. Úředníky je potřeba hlídat, co všechno tam ten Janeček takto za zády ministra finací tvoří ?

INFO: 3.1. ing Andrej Babiš oznámil nejlepší výsledky


3.1.2017 Ministr financí ing. Andrej Babiš oznámil výsledky hospodaření státu s historicky největším přebytek. Částka přes 60mld Kč, tak dobře hospodařil Andrej Babiš.

INFO: 2.1. Výpadky a duplicity nejsou problém


2.1.2017 Petra Petlachová z Generálního finančního ředitelství, se vyjádřila odborně Finanční správa problémy připustila. „Vámi popisovaný problém se zobrazením tržeb souvisí pravděpodobně s upgradem webové aplikace EET,“ uvedla v pondělí pro server Echo24.cz Petra Petlachová z Generálního finančního ředitelství. „Během dnešního odpoledne budou podnikatelé vidět aktuální data,“ dodala.

Finanční správa uvedla, že došlo k síťovým technickým problémů u daňového portálu, a proto byly podnikatelům částečně nedostupné funkce registrace do EET, získávání certifikátů a přístup k součtům a přehledům vlastních tržeb. „Tyto problémy však neměly absolutně žádný vliv na plynulost evidování účtenek, systém běžel standardně a bez výpadků,“ uvedla Petlachová.

Zdroj informace z tisku: Echo24 a iDnes

INFO: 23.12. Duplicity, stát vyloučil odpovědnost


23.12.2016 Databáze EET je v pořádku, duplicity nejsou problém V reakci na množící se stížnosti o duplicitách zapsaných dokladů zaujal stát jednoznačné stanovisko. Duplicity nejsou problém státu, při finanční kontrole je podnikatel povinen doložit svoje účetnictví a účtenky. Tak může každý podnikatel, dle svých povinností dokázat a vyloučit duplicitní zápisy.

Duplicity nejsou problém.

INFO: 20.12. Babiš: EET jede jako po másle


18.12.2016 EET jede jako po másle Ministr financí je spokojený EET jede jako po másle. Vzkazuje svým voličům i celé veřejnosti, že udělal správnou věc. Zvýši výběr daní a narovnal podnikatelské prostředí. Poctivý podnikatel si nestěžuje, je rád a o EET prakticky neví.

Dotazy na výpadky odráží ihned a jednoznačně. Žádné nejsou.

INFO: 14.12. Neveřte škarohlídům a lhářům


16.12.2016 Škarohlídi lžou a jsou podrazáci ing Andrej Babiš zcela vyloučil, že by EET přineslo krachy hospod a obchodů na vesnicích, či malých městech. Jsou to zloději a podrazáci. Je dobře, že se trh vyčistí sekunduje ministru financí jeho pravá ruka Alena Schillerová. V žádném případě není pravda, že by zavřelo nebo zkrachovalo do desetitisíc firem. Takové informace šíří škarohlídové. Ve skutečnosti už teď vidíme, jak systém prospívá a podívejte ing. ministr financí Andrej Babiš ukazuje na výkazy z eet, podívejte už tady máme dvacet - dvacet miliónů účtenek. Poctiví podnikatelé EET přijali v pohodě a s úsměvem na rtech, jsou šťastní a já se těším na 18 mld Kč. Potřebujeme je na nemocnice, škly, školy, školky, kulturní činnosti. Můžeme mnoha lidem udělat život lepším.

Komárek opodál jen pokývuje hlavou a skutečně, tak si to představoval i on. Mise dobra BUDE splněna.

INFO: 13.12. EET - Šlape jako hodinky


13.12.2016 Ing. Andrej Babiš prohlásil, že EET šlape jako hodinky ministr financí tvrdí, že EET je celkově mimořádně levný, nenáročný a velice moderní nástroj. Dnes po dvou týdnech provozu prohlásil, že je spokojený a EET šlape jako hodinky.

Alena Schillerová si libuje nad propočteným výhledem plusu v pokladně i více než 18 mld Kč. Tuto částku považuje víc za přízemní a podhodnocenou, je spokojená.

INFO: 28.11. Ing Andrej Babiš navrhuje lepší daňový režim pro malé

Po zkušenostech, které nabyl z posledních měsíců a po zjištění mnoha různých odlišností navrhuje ministr financí paušální zdaňování pro nejmenší podnikatele. Popudem, impulsem byla babička podnikatelka, která ministru Babišovi napsala a stěžovala si, že moderní technikou nevládne a má malou zeleninu ve vchodu do paneláku. Hodně místních u ní nakupuje a ona nechce zavřít, jen pro svou neznalost moderní techniky. Ministr pán Babiš se zamyslel a hlava vytvořila dobrý nápad. Věří, že bude mít pozitivní odezvu mezi lidmi i politickými stranami. Vládě ji vůbec nebude předkládat. Udělá to hned sám a předloží ji přímo do parlamentu. Ji - tu změnu. Opět lháři a podrazáci šíří nějakou DEZORIENTACI, že už 16. listopadu dal do parlamentu jinou změnu a to na paušál pro podnikatele s obratem do 1.7mil. Kč ročně. Kristýna Zelienková ? To je lhářka a cítí se ublížená - nebyla schopná, teď se mstí. Vymyslela si to. Alena Schillerová odmítá tvrzení, že by někdy o možnosti paušálního zdanění slyšela. Ano možná jsem byla na nějakém výboru, ale právě jsem si zavázala přes uši šátek. Měla jsem zánět. Někdo toho jistě zneužil. Můj podpis ? to jsou všechno lži.

I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.czŠablona níže, té si nevšímejte s každým dobrým skutkem ji přepisujeme...

INFO 2.12. POTVRZENO: víc než tisíc firem zavřelo


přes dvatisíce firem se chystá ukončit podnikání, některé přejdou na s.r.o.
1.12.2016 EET NEBUDE spuštěno v původním rozsahu a ZCELA JISTĚ NEBUDE ROVNAT podnikatelské prostředí
1.12.2016 Několik tisíc lidí přišlo o práci k 1.12.2016 v souvislosti se spuštěním EET, počkáme bude-li stát schopen zveřejnit přesnou statistiku. EET se tak po roce 1948 stalo největším likvidátorem drobných rodinných firem - základních kamenů každé úspěšné a vyspělé ekonomiky.
2.12.2016 Babiš zveřejnil data přihlášených je pouze 36.500 firem z očekávaných více než 40.000 skončit tedy mohlo více než tři tisíce firem, EET se tedy přímo negativně dotklo až deseti tisíc lidí. Pokud připočteme návštěvníky restaurací a hospod tak až padesát tisíc lidí přišlo o svůj oblíbený podnik.

EET prakticky před zahájením ztratila svůj význam. Je jisté, že až stovka tisíc podnikatelů bezkoncepčně, pouze populisticky bude z EET vyřazena. EET měla být spravedlivý nástroj, pomineme-li absurdní neekologickou neefektivitu, myšlenka Babiše byla narovnat podnikatelské prostředí. Dnes třicátého listopadu, je JISTÉ, že toto se nestane a z EET se už teď stal paskvil. NEUVĚŘITELNÉ, těsně před zahájením EET už existují čtyři návrhy na výjimky. Z toho dvě naprosto odlišné z Babišovy dílny. Navíc ten kdo koupil vybavení za dvacet až třicet tisíc (běžný rozpočet na EET menší cukrárny) má poměrně velkou pravděpodobnost, že tyto peníze jednoduše vyhodil oknem. Nervy s tím spojené nepočítaje. Takže milí politici - takto se dobrý stát nebuduje. To jste ukázali jak se buduje neokomunistický bordel.

INFO 28.12. DEN D Čtyři výjimky, dvě od Babiše, Babiš neví jak navzájem vznikly - jsou z jeho kanceláře

Je to neuvěřitelné, ale je to skutečnost, ještě v pátek mluvil Babiš o výjimce pro drobné podnikatele, když v pondělí 28. listopadu, dva dny před zahájením EET prohlásila poslankyně Zelienková, že Babiš zná a podporuje návrhy dva. Jeden na zmíněných 250tis Kč ročně, druhý na 1,7 mil. Kč obratu ročně. Lidovci tomu nasadili korunu den poté navrhli zcela odlišné řešení a to plošné výjimky a obratovou výjimku do 414tis. Kč ročně :) ZLÝ SEN ? Nikoli Babišova realita. Jak to tak vypadá, můžeme si gratulovat, že Českou republiku finančně řídil v době krize ten padouch Kalousek. Je docela možné, že po neuvěřitelném marasmu, který tady kvazitotalitní strana ANO vytváří bude opět muset nastoupit padouch Kalousek a udělat pořádek. Je to jen zamyšlení...

18:00 Lidovci chtějí výjimku pro obrat 414tis Kč ročně. Blázinec ?
Úterý 07:00 Jsme aktuálně jediné médium, které se zabývá třetí výjimkou největšího rozsahu, až do obratu 1,7mil Kč, připravujeme kompletní info na odpoledne.

20:00 Lidovky a iDnes prakticky neinformují o negativní stránce EET. Vyhýbají se jménu Babiš a EET se dotýkají nanejvýš opatrně.
19:00 EET MŮŽE SKONČIT ! Oficiální rozhovor s předsedou vlády Sobotkou. Hospodářské noviny. Odkaz nefunkční, přetížen. Info na iHNED
18:00 NAPROSTÝ KLID. Výbušnou informaci, stále nikdo nezpracoval. Média mlčí a všichni se tváří, že se o nic nejedná
17:00 EET PEKLO NA ZEMI. Nikdo není schopen předpokládat co bude zítra. Firmy už nakoupily EET a může se stát, že to byly vyhozené peníze
16:00 NEUVĚŘITELNÉ INFO: Kristýna Zelienková na svém FB potvrdila nesmělou informaci minulého týdne NIKOLI 250tis Kč ročního obratu, ale necelých 1,7mil bude rozhodujících pro výjimku z EET Citujeme z FB Kristýnu Zelienkovou, poslankyni poslanecké sněmovny České republiky fb/Kristýna Zelienková

Miinistr Babis chce zitra prinest do Snemovny vlastni poslanecky navrh na upravu pausalni dane, podle nehoz ma jit o rocni prijem max 250 tis korun. Nehlede na vysledek (soc dem pro nej hlasovat nebude) je treba rict:

16.11. rozpoctovy vybor projednal novelu, kterou prisla na jednani osobne obhajovat namestkyne MF pro dane Alena Schillerova. Jak je ve schvalene novele napsano, tyka se zivnostniku, u kterych "roční výše těchto příjmů v bezprostředně předcházejících 3 zdaňovacích obdobích nepřesáhla 5 000 000 Kč." Dale se tam pise, ze "Poplatník je povinen vést jednoduchou evidenci o výši dosahovaných příjmů, výši pohledávek a o hmotném majetku používaném pro výkon činnosti." Kdyz jsem po jednani namestkyni rekla, ze by se techto lidi EET logicky nemela tykat, ministerstvo zcela prestalo komunikovat.

23.11. pak ministr Babis prisel z vyse zminenym navrhem na 250 tis rocne. Jeho duvod je takovy, ze je treba chranit jistou pani z Kladna, ktera prodava zeleninu v garazi. Tim ale pan Babis zcela popira sam sebe. Pausalni dan, kterou navrhnul jako systemovou, najednou zacina interpretovat jako vyjimku. Navic tim, ze ignoruje svuj tyden stary navrh, smysl pausalni dane zlikvidoval a predelal ho na dukaz socialniho citeni a laskavosti k nejchudsim zivnostnikum.

24.11. Babis oznamil, ze o pausalni dan bude mozne pozadat nejdriv v kvetnu. V jim navrzene novele z 16.11 se ale pise: "Ustanovení § 7a zákona č. 586/1992 Sb., ve znění účinném ode dne nabytí účinnosti tohoto zákona, lze použít již pro zdaňovací období roku 2017. Žádost o stanovení daně paušální částkou na toto zdaňovací období poplatník podá nejpozději do 31. května 2017 a správce daně daň na toto zdaňovací období stanoví po projednání s poplatníkem nejpozději do 15. září 2017.“ Tedy nikoli nejdrive, ale nejpozdeji v kvetnu.

Zaver: Kdyz Babis zjistil, ze EET a pausalni dan opravdu nejdou dohromady, zcela rozbil svuj tyden stary navrh. Nema to hlavu ani patu. Proti EET v zasade nejsem, ale jeji koncepce a zpusob pripravy je katastrofalni.

Spatnou zpravou pak pro Babise je, ze svuj puvodni navrh 16.11. jiz odvolat nemuze. Rozpoctovy vybor ho podporil a Snemovna o nem bude hlasovat. A ja k nemu podam svuj pozmenovaci navrh, ktery by zivnostniky s obratem do 5 mil osvobodil od EET, viz nize

Celé znění najdete na fb/Kristýna Zelienková


Chcete nám být nápomocni ? Staňte se dobrovolníkem. Můžete nám přispívat svými zkušenostmi pište na e-mail: info (at) kavarny.cz


Den po dniJak šly dny s elektronickou evidencí tržeb

EET Den po Dni až do Závěru


EET AKTUALITY najdete VÝŠE.. ..proklikněte zde


16. prosince 2016, v souvislosti s EET a celkovým napětím klesají tržby v kavárnách až o 20% proti loňsku.
15. prosince 2016, MinFin Schillerová : NEKUPUJTE zařízení pro EET, vyčkejte, nic není jisté.
14. prosince 2016, Babiš je potvrzený lhář. Jedná ze lží bylo veřejně odvysílané tvrzení, že neziskovek se EET nebude týkat. K dnešnímu dni končí první kavárny, které zaměstnávají postižené
13. prosince 2016, Hodinový (totální) výpadek EET. Zatížení EET je prakticky nulové proti špičce v plném zatížení...

30. listopadu 2016, EET definitivně ztratilo význam. Po Babišově extenpóre se objevuji výjimky jedna za druhou. Lidovci celé spektrum živnostníku plus 414tis Kč obratu ročně.
29. listopadu 2016, dnes sledujeme vše kolem nového zákona, který vyřadí z povinnosti EET až stotisíc provozoven. Babiš navrhl novou, třetí výjimku pro obrat až 1.7mil Kč ročně. SLEDUJEME a odpoledne uděláme souhrn..
28. listopadu 2016, NEUVĚŘITELNÉ ! Návrhy na výjimku jsou celkem tři. E-shopy, obrat do 250tis Kč ročně a NOVÝ s obratem do cca 1,7mil ročně. Toto prohlásila přímo poslankyně Kristýna Zelienková.

27. listopad 2016, Babiš posílá otevřený dopis a oznamuje, že výjimku 250tis Kč ročně dá přímo do parlamentu, vládu obejde.
26. listopad 2016, stát žije hádkou předsedy vlády a ministra financí Babiše o EET.
25. listopad 2016, předseda vlády Sobotka veřejně potvrdil hádku s ministrem financí a zpochybnil připravenost EET.
25. listopad 2016, Babiš na poslední chvíli hovoří o výjimce pro podnikatele s obratem do 250tis Kč ročně ! porovnej s 16. listopadem níže !
24. listopad 2016, informace z provozoven se různí, někdo tvrdí, že je vše bez problémů, jiní mají výpadky až 5% účtenek.
23. listopad 2016, určitě ukončí činnost více než tisíc provozoven a více, podle posledního stavu smluv a objednávek pivovarů
22. listopad 2016, oficiální místa tvrdí, že vše je připraveno. Jednotlivci EET zkoušejí a hlásí chyby.
21. listopad 2016, první oficiální informace o ukončení až stovek provozoven hlásí pivovary.

16. listopadu 2016, ve spolupráci s ministerstvem financí a Andrejem Babišem se připravuje výjimka pro podnikatele až do výše 1.7mil Kč obratu ročně. Info na fb/Kristýna Zelienková

10. října 2016, EET se má dotknout až jednoho miliónu osob. Spočítáme kde stát vidí těch 18mld Kč ročně, když jen roční náklady na provoz budou kolem 10mld. Kč. Někdo tady něco nespočetl dobře.

9. října 2016, Na EET není dostatek dřeva ! Jednoduchým výpočtem jsme zjistili, že EET spotřebuje ročně les dřeva. Jeden pražský park. To není únosné !
8. října 2016, EET a rozpory v koalici. Hádky s lídry uvnitř koalice o EET, neuvěřitelné. Jak může EET fungovat, když už teď je kolem EET naprosto nejasno mezi zakonodárci.
7. října 2016, výjimky - už dnes víme - EET křiví trh, yačínají se dělit podnikatelé na ty, kteří budou nuceni používat EET a ty vyvolené, kterých se to nedotkne. Trh se křiví.
6. října 2016, ministr financí nezná svůj zákon a lže ? Inu už to tak vypadá.
5. října 2016, neziskovky - Hasiči a EET - špatný vtip, je to potvrzeno - co neuměl nikdo přesně vysvětlit EET se dotkne na místech kde to nikdo nečekal.
4. října 2016, pozitivní názor ? Ano. Když si koupím RůznouTykačku budu mít přehled, sklad a tak různě. To je pravda, ale to jde zařídit za desetinu ceny, programů jsou desítky.
3. října 2016, pozitivní názor ? Ano. Ten kdo závidí druhému je rád, že bude také kontrolován. Totalita, komunismus. Když mi má chcípnout prase, ať chcípne i sousedovi. Česká povaha.

2. října 2016, první konkrétní aplikace: Zaplatíte 8 tisíc Kč a měsíčně 500,-Kč. Ročně tedy přes 6 tis Kč. Za třicet let provozu kavárny až 180tis Kč.
1. října 2016 AKCE Dřevěné EET www.fb.com/DreveneEET jednoduchý výpočet ukazuje, že každý z nás ztratí kus života a ještě větší kus lesa. Pokud budeme používat EET - potom nemá smysl dělat jiné ekologické aktivity, jako např. třídění odpadu. EET dává ekologii na frak. Zavedení EET je proti všem ekologickým aktivitám státu. Spotřeba dřeva, energie a jedovatých materiálů na baterie a termoúčtenky je extrémní. Prakticky vytváří paralelní svět - každé rodině stínovou rodinu s další ekologickou zátěží. Tím i zvýšení zdravotních rizik. Jednodušší je přímo zákonem nařídit platit paušální daň a měsíční poplatek vybraným firmám. Ušetří se za zdroje a finanční výsledek bude ještě lepší. No a co, že to vypadá divně. Bude to prostě lepší. Přesně tak tupé to je.
1. října 2016 11:00, názor z praxe: Mám obavu, že pokud bude účtenková loterie, tak si lidi nechaj roztisknout účtenku na každou položku - ať mají více losů. Tupákov ?
1. října 2016 9:00, první EET pokladny v akci. Čekáme na účet několik minut. Kavárnice vyřizuje hovor se správcem pokladny :) tak to dobře začíná.
28. září 2016, první postup jak ošidit EET. Jde to. Pokoutné nabídky programátorů poukazují na zneužití režimu off-line. Období až 48 hodin poskytne dostatek času na reorganizaci účetní databáze. Ministerstvo financí nenašlo způsob jak se bránit. Hrozí kontrolou. To ovšem mohla kontrolovat už nyní. EET ukazuje další problémy.
27. září 2016, nově výjimka ze zákona pro bufety, stánky, malé jídelny bez stravovacího zázemí (židle, stoly) tržby evidovat nemusí (poměrně nespravedlivé vůči stejně malým kavárnám s deseti židlemi).

10. září 2016, po fašounské aféře oslabuje vliv ministra financí a ustupuje se od EET na stáncích v zákonném termínu, stánky dostávají odklad
Srpen 2016, tiskem proběhla nespokojenost dobrovolnických spolků, názor státu opět nebyl jednotný, podle výkladu zákona hasiči nebudou povinnými
Červenec 2016, nejednotný postoj ministra financí - rozpor s výkladem podřízeného zaměstnance v pohledu na EET na dýška, tringelty apod.
Červen 2016, na povrch vyplouvají neúspěchy Chorvatské vlády a nespokojenost s EET v Chorvatsku, vzorem pro nás je najednou Maďarsko :)


I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.cz
1. číslo, 1. týden, 13. únor 2017

Kavárny.cz dva roky týdeník, čtyři na webu. Návštěvnost leden 2016 +100% ledna 2015, děkujeme :)

Kavárny.cz rok 2016 - týdeník, fotky, katalog a story

Nejen Prahu naše hlavní město i Vídeň naši nejbližší megapoli, ale také zcela malé a zdánlivě nevýznamné městečka nebo vesnice letos opět navštěvujeme. Někdy skutečně, jindy jen ve vzpomínce a připomínce. Budeme se pravidelně vracet do malých a nenápadných kaváren, které jsou však svým významem důležitější než naleštěné podniky v Praze nebo Vídni. Kdo z Vás zná Horažďovice, Čeladnou, Loštice ? Jenže právě tam v menších městech a obcích se nyní děje něco co je pro celou Českou republiku důležité. Právě teď a právě tam se nyní postupně začíná vracet život podobný životu před rokem 1948. Velmi pomalu a skutečně opatrně se obnovují zpřetrhané kořeny někdy i stovek let rodinného hospodaření mnoha generací. Hospodaření zdravého a úspěšného. Je neuvěřitelné jak dokonale dokázal zrůdný komunismus vykulčovat ze společenského života obce radost z přirozeného a zdravého rozvoje. Jsme u toho a věříme, že to co se nám za posledních téměř třicet let podařilo nastavit už nevezme vývoj zpět a bude zdravě prospívat. Zničená země je vidět na fotografiích pohraničí s Rakouskem. Za hranicemi v Rakousku je políčko na políčku, radost pohledět, vše obhospodařeno poctivě a zdravě. U nás zůstaly ještě nezdravé lány, je vidět jak jim to nesvědčí. Nejsou barevné, takové šedé, jako by nerostly, bahno prosvítá, zem chátrá. Tupé a nedomyšlené zneužívání herbicidů. To jsme zažili v minulém roce, kdy velkopodnikatel v rámci sporu zničil druhému hospodáři úrodu totálním herbicidem. Zvrácenost měl ještě tu drzost vydávat za péči řádného hospodáře. Tak dopadlo hospodaření ve velkém. Není dobré a má obrovské rezervy. Věříme, že stejně jako odešlo období hloupých kolektivních rozhodnutí, stejně odejde i období pseudo-dotovaných rádobypodnikatelů. Věříme, že přichází období rozdělování půdy na malé kousky, tak aby se hospodařilo kvalitně a šetrně. S tím přichází i radost do rodin, dobré zdraví a pevný kořen. Tím i více času na dobrou kávu, dobrý čaj - více času s rodinou a v dobré víře.

Chcete nám být nápomocni ? Staňte se dobrovolníkem. Můžete nám přispívat svými zkušenostmi pište na e-mail: info (at) kavarny.cz


Obsah týdeníku Kavárny.cz 1. číslo, 1. týden 2016

 Úvodní fotografie (přední strana)
 Kavárny.cz týdeník (předmluva)
 Obsah na úvod
 Graficka posledních čísel (obrázkový prolink)
 EET | 1. číslo týdeníku Kavárny.cz
   Co to je ?
   Kdo má povinnost ?
   Proč ?
   Jak ?
   Za kolik ?
   V jiných zemích ?
   Související zákony
 Mimořádně: EET negativní strana mince
   EET - plýtvající monstrum ?
   EET - zničilo ekonomiku už ve více zemích ?
   EET - stát lže aby získal podporu ?
   EET - podraz na poctivé podnikatele ?
   Pravda o šedé ekonomice - potřebujeme ji ?
 EET systémy
   HARSYS
   EET1
   Dotykačka
   T-Mobile
   KASA FIK
   Ježek
   Menu55
   SmartPokladna
   Storyous
 EET, závěrem
 Obsah na závěr
 Odkazy na jednotlivá čísla

Vyhazujeme peníze oknem ?Roste nám před očima novodobá hladová zeď, kterou si sami platíme ?

EET - plýtvající monstrum

Do jaké míry je reálné zvýšit daňový výběr o 18 mld. Kč. Jak to ministr financí myslí ? My jsme spočetli, že celá legrace kolem EET bude stát více než 10mld Kč. To je obludná suma, za kterou je možné postavit pěkný kus dálnice. Tunel, to ani nemusíme komentovat. Oblíbené nemocnice. Celý týden budeme upřesňovat fakta kolem plýtvání a EET.

EET se má dotknout až 1 miliónů osob. Budeme tedy vycházet z reálnějšího čísla 500 tisíc osob (podnikatelů, provozoven). Náklady na jednu provozovnu se pohybují v prvním roce přes dvacet tisíc korun. V této částce je započteno vše. Od prvních drobných nákladů na seznámení a následně převzetí hesel, přes pořízení vybavení, následnou spotřebu energie, mzdy na obsluhu zařízení až po opravy apod. Držíme se při zemi skutečné náklady budou o něco málo vyšší. V dalších létech očekáváme snížení. Ročně bude náklad na jeden terminál v průměru přes desettisíc Kč.

První rok náklady překročí 10mld Kč. Druhý a další roky 5mld Kč. Skutečných deset mld nákladů proti hypotetickým 18mld zisku státu. Uvidíme.

Další položkou je ztráta zisku. V celorepublikovém rozsahu dojde ke ztrátě - úbytku tržby v řádu několika mld Kč a to v důsledku ztráty času na technickém zařízení. Ta ztráta je významná a to z důvodu nasazení EET tam, kde žádné zdržení neexistovalo. Příkladem je výdej zmrzliny. Nyní zcela bez zdržení. EET přidá až 30 sekund na jeden účetní doklad. Při výdeji jedné zmrzliny co dvě minuty - průměrná zmrzlinárna - se jedná o něuvěřitelnou ztrátu v rozsahu 20-30% procent času. Je tedy reálné, že tržby poklesnou nejméně o 20%. Pokud byla běžná tržba 200.000,-Kč měsíčně dojde ke snížení až o 40.000Kč. Pokud i přesto stát vydělá v tomto případě upachtěnou daň (pouze 8 mld) - stejný stát (my všichni v součtu) - příjdeme o částku přes 50mld na tržbách ročně. V konečném důsledku, přestože bude sedět zvýšený výběr daní - v konečném důsledku bude mezi námi vydělaných peněz méně. Budeme se tedy smát nad vytištěnou statistikou ministerstva financí jak jsme úspěšní, ale v našich kapsách bude mnohem méně peněz.

Suma sumárum a to nám stát nějak raději moc neukazuje je rozdíl pro stát - tedy nás všechny - až 30mld Kč roční ztráty.


I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.czHorší ekonomika ?Opravdu chceme dopadnout jako vzory EET ?

EET - zničilo ekonomiku už ve více zemích ?

Víte, že Rumunsko předběhlo Chorvatsko ? Víte, že Chorvatsko politicky stagnuje, ekonomika se propadá ? Víte, že Itálie nasadila obdobu EET před třiceti léty a od té doby ekonomika Itálie stagnuje ? Víte, že Slovensko patří mezi nejslabší ekonomiky ? Víte, že Rakousko, které také zavádí EET se zaměřuje opačně na velké ryby. Rakousko dělá opačné EET než my - EET na Babiše ? Rakousku se dlouhodobě daří :) My Kavárny.cz chceme za vzor Rakousko. Nejsme proti EET, jsme proti hlouposti.


I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.czStát lhář ?Vrací se doba totality a lži na každém kroku ? Asi ano, pokrytectví a populismus jsou hesla těchto dní.

EET - stát lže aby získal podporu ?

Zaměříme se na dennodenní drobné plácání, lžičky a přetvářky. Podrazůvky a ůskočky ze strany státu. Uvidíme kolik jich najdeme do spuštění ETT. Je EET prolhaná věc ?


I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.czPodraz ?Slovo podraz přinesl babiš. Nikdy tolik nikde neznělo jako za něj. Jako by s tím slovem srostl on sám. Není Babiš ten podrazák ?

EET - podraz na poctivé podnikatele ?

EET je prezentováno jako bohulibá věc. To nejlepší pro seriózní podnikatele. Ale jak může být, když ten kdo je seriózní a platil daně perfektně - bude více zatížený. Mohl si na místo EET koupit ochrannou známku na podnik. Rozhodně lépe vynaložených par tisíc korun. Tedy jak může být EET dobrá věc, když podvodník využije výjimku a o pár metrů dál se bude smát serióznímu podnikateli. Podvodník si prostě vždy vše zařídí podle výjimky a stát výjimky preferuje. To budeme sledovat a není to dobře.


I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.czŠedá ekonomika ?Víte vůbec něco o názoru nositelů nobelových cen za ekonomiku na šedou zónu ?

Pravda o šedé ekonomice - potřebujeme ji ?

Tento týden se budeme věnovat šedé ekonomice bez populistických žvástů. Už jste někdy jeli přes obec 51km/hod nebo více ? Tak to jste si užili šedou část za zákonem. Bylo to dobré ? Potřebovali jste to ? Jeli jste někdy mimo obec přes 90km/hod ? Ano ? Nevědomky ? Tak to jste jeli za hranici zákona v šedé zóně. Představte si svět, kde jste na každém kroku a na každém ujetém kilometru kontrolováni. Bylo by to žůžo ? Nebo by to bylo k blití ? Šedá zóna představuje prostor pro pružnost ekonomiky. Je vědecky prokázáno, že omezování šedé zóny snižuje nejen výkonnost, ale také spolehlivost a do velké míry zvyšuje stres a napětí. Téma, kterému se budeme věnovat je šedá zóna. Víte, že za šedou zonou ještě pokračuje prostor skutečné kriminality ? Drogy, prostituce, pasáctví, obchod s lidmi ? Víte, že tato zóna je zcela bez zdanění ? Jinými slovy skutečný zločin se vysmívá EET. Trapné.


I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.cz

Co to je EET ?Elektronická evidence tržeb..

EET elektronické propojení tržby a státní kasy

Elektronická evidence tržeb je elektronické propojení uskutečněné tržby a daňové správy v okamžiku převzetí úhrady za službu nebo zboží. Hotově nebo platební kartou. EET se netýká převodů mezi běžnými a obdobnými účty u bank. Kdo používá klasickou kasu s pokladnou tak se mu navenek nic nezmění. Jen drobnost - účtenka vyjede o pár sekund později. Zpoždění způsobí elektronická komunikace mezi Vámi a serverem státní správy. Jak víme z praxe každé sekundové zpoždění je nepříjemné a známe to při čekání ve frontách na pokladnách - když se načítá platba platební karty. Změna tedy nastává pro každého kdo kasu neměl a počítal jen tak na kalkulaččce nbo z hlavy. Např. výroba a prodej zmrzliny.

Průběžně aktualizované informace o EET naleznete zde a na speciální stránce www.kavarny.cz/EET

Státní portál o EET naleznete na www.etrzby.cz

Asociace malých a středních podniků a živnostníků www.eltrzby.cz

Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz

Kdo má povinnost ?Kdo je povinný a bude podle zákona součást EET ? Každý kdo přijímá tržbu hotově a DOKONCE i každý zákazník - neb zákazník je podle zákona o EET povinen spolupracovat na bezproblémovém proběhnutí EET (např. nesmí odmítnout doklad, zmařit zdokumentování transakce slovy - bez dokladu apod.) Aktuálně největší rozpor, který neumí vysvětli ani samotné miinisterstvo financí je problém dýška. Spropitné nikdo neví jak bude v praxi skutečně řešeno. Výkladů je několik a navzájem se zcela liší. Takže si počkáme.

Zaměřeno především na platby v hotovosti

Zahájení EET je rozloženo do několika let.

 • prosinec 2016 ubytovací a stravovací služby - kavárny, restaurace a podobné provozovny. Ale např. i kadeřnice, které navíc prodávají kávu. Mimo jiné i kempy, catering.
 • březen 2017 maloobchod a velkoobchod.
 • březen 2018 ostatní činnosti vyjma těch ve 4. fázi, například svobodná povolání, doprava, zemědělství,
 • červen 2018 vybraná řemesla a výrobní činnosti.

 • EET se netýká příležitostných příjmů a zcela nepravidelného prodeje vlastního majetku (soukromý prodej přes inzerát)  Státní info o tom kdo se má registrovat http://www.etrzby.cz/cs/kdo-a-jake-trzby-eviduje

  Průběžně aktualizované informace o EET naleznete zde a na speciální stránce www.kavarny.cz/EET

  Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz

  Proč ?  Jaká je odpověď na otázku proč EET..

  Není zcela přímá odpověď, je to moderní - módní, ale také populistické

  Těžko říct. Může to být prolobbováno, může to být rozhodnutí tzv. odborníků. Je možné i protlačení zájmu velkopodnikatelů. Jako oficiální důvod se uvádí boj s neodváděním daní - černé příjmy. Jenže to už u větších provozoven řešil zákon o registračních pokladnách a úspěšně. Takže zůstaly jen malé provozovny a těch se to jistě dotkne. Je otázka, kolik z nich podvádí - kolik opravdu přestane (i EET je snadné prostě nepoužívat) to vše se uvidí až za několik let. Pokud se radikálně nezvýší příjem z výběru daně z příjmu a dph během dvou let, tak je EET zbytečnost. Zvýšení by muselo být radikální tedy v desítkách procent. Zvýšení v řádu jednotek procent může souviset se znehodnocováním měny a zlepšováním výkonu ekonomiky. Průběžně aktualizované informace o EET na speciální stránce www.kavarny.cz/EET

  Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz

  Jak ?  Jak EET zvládnout administrativně a jak technicky..

  Různě, vždy však za peníze..

  Existuje základních sedm variant. Vždy je podmínkou připojení k internetu. Pokud nemáte připojení budete muset zajistit přenost dat fyzicky k nejbližšímu bodu internetu. Tedy skutečně několikrát za týden zajet autem k nejbližšímu místu, kde je internet. Pro lidi, kteří rádi žijí na konci světa a navíc tam drobně podnikají s hotovostní tržbou to bude další nepříjemnost, klacek pod nohy od státu.

 • 1. nejjednodušší je využití běžného tabletu nebo chytrého telefonu - vstupní náklad až tisíce kč
 • 2. základní pokladna s modulem pro EET - vstupní náklad tisíce kč
 • 3. pokladny s dotykovou obrazovkou a modulem pro EET - vstupní náklad kolem 10tisíc kč
 • 4. registrační pokladny s modulem pro EET - vstupní náklad nad 10tisíc kč
 • 5. základní informační systémy včetně registrační pokladny s modulem pro EET
 • 6. komplexní řešení pro střední firmy s modulem pro EET
 • 7. sofistikované platební a informační systémy
 • Pokud máte tržbu každých pár minut a častěji je nutné se zaměřit na variantu 3. a vyšší

  Státní info o tom kdo se má registrovat http://www.etrzby.cz/cs/kdo-a-jake-trzby-eviduje

  Průběžně aktualizované informace o EET naleznete zde a na speciální stránce www.kavarny.cz/EET

  Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz

  Za kolik ?  Vždy počítejte s paušálním nákladem - Vy jste ti, kdo tuto neslužbu zaplatí...

  Zhruba od 500Kč měsíčně..

  EET není zdarma. Někdy se EET považuje za skrytou daň, při výběru daní. Jisté je jen jedno EET zaplatí ten kdo EET využívá - byť donuceně. První odhady hovoří o nejmenší částce kolem 6 tisíc Kč ročně. Tedy cca 240tisíc Kč za dobu životnosti plně funkční malé rodinné provozovny. To je dost peněz a uvidíme bude-li to mít smysl. Někdy zní argument o odpočtu z daní. Ten není pravdivý z daní nejde přímo něco takového odpočítávat. Náklady se odečítají z obratu - výnosů, ale nikoli přímo z daní. Přímo z daní bude možnost odečíst určitou malou částku jednorázově.

  Zpracovaný přehled nákladů (nabídky září 2016) http://finexpert.e15.cz/eet-u-operatoru-zmapovali-jsme-nabidky-a-ceny


  Průběžně aktualizované informace o EET naleznete zde a na speciální stránce www.kavarny.cz/EET  Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz

  V jiných zemích ?  Jak je to s EET a podobnými systémy v jiných zemích ?

  Rakousko, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko...

  Rakousko - povahou, zeměpisně a historicky nejbližší z vyspělých zemí - to by mohl být v EET náš vzor. Trošku pro nás nepochopitelně, ale jistě pro něj z jednoznačných důvodů si ministr financí Babiš vybral jako vzor neúspěšné Chorvatsko. Rakousko má velmi kvalitní zákonnou normu pro EET. Velmi dobře ošetřenou, tak aby neobtěžovala svobodu jednotlivce. Budeme sledovat vývoj.0

  Itálie - Itálie zavedla něco na způsob EET před třiceti léty. Od té doby ekonomika stagnuje. Kdysi dravá Itálie je omezena. Budeme sledovat vývoj.

  Slovensko - povahou, zeměpisně a historicky nejbližší - bratia Slováci. EET jsme v praxi nezaznamenali - malé provozovny nám nic nevydají - pokud si o doklad přímo neřekneme. Budeme sledovat vývoj.

  Chorvatsko Trošku pro nás nepochopitelně, ale jistě pro něj z jednoznačných důvodů si ministr financí Babiš vybral jako vzor neúspěšné Chorvatsko. Chorvatsko prochází v roce 2016 hlubokou krizí rozpadem vlády a propadem ekonomiky. V roce 2016 předběhlo Rumunsko v národním produktu Chorvatsko. Co dodat. Budeme sledovat vývoj.

  Maďarsko Když se Chorvatsko ukázalo jako špatný vzor, tak stát od července 2016 nepokrytě zahájil kampaň náš vzor pro EET Maďarsko. Maďarsko má problém se soustředěním moci a vlasnictví v rukou osob kolem vládnoucích politiků a je za to kritizována. Budeme sledovat vývoj.

  Průběžně aktualizované informace o EET na speciální stránce www.kavarny.cz/EET

  Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz

  Související zákony ?  EET má podporu v zákoně a s EET souvisí například pokuty za nedodržení termínů...

  Je dobré znát nejdůležitější..

  Související zákony připravujeme... Průběžně aktualizované informace o EET na speciální stránce www.kavarny.cz/EEE

  Chcete tento článek doplnit, reagovat, zdůraznit fakta nebo připojit komerční prezentaci pište na info (at) kavarny.cz
  EET 2016

  Tak to byla elektronická evidence tržeb, další polínko pěkně pod nohy zdravému podnikání. Uděláme vše co bude v našich silách aby se i EET jako moderní nástroj neminula svým účinkem a byla zaměřena správným směrem.

  I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.cz
  Seznamte se s EET systémy

  EET systémy v ČR  AB-X.cz Harsys

  EET1

  Dotykačka

  T-Mobile

  KASA FIK

  Ježek

  Menu55

  SmartPokladna

  Storyous
  I Vy se můžete stát našim spolupracovníkem nebo redaktorem. Napište nám na info@kavarny.cz
  Obsah týdeníku Kavárny.cz 1. číslo, 1. týden 2016

   Úvodní fotografie (přední strana)
   Kavárny.cz týdeník (předmluva)
   Obsah na úvod
   Graficka posledních čísel (obrázkový prolink)
   EET | 1. číslo týdeníku Kavárny.cz
     Co to je ?
     Kdo má povinnost ?
     Proč ?
     Jak ?
     Za kolik ?
     Související zákony
   Mimořádně: EET negativní strana mince
     EET - plýtvající monstrum ?
     EET - zničilo ekonomiku už ve více zemích ?
     EET - stát lže aby získal podporu ?
     EET - podraz na poctivé podnikatele ?
     Pravda o šedé ekonomice - potřebujeme ji ?
   EET systémy
     HARSYS
     EET1
     Dotykačka
     T-Mobile
     KASA FIK
     Ježek
     Menu55
     SmartPokladna
     Storyous
   EET, závěrem
   Obsah na závěr
   Odkazy na jednotlivá čísla


   SLEDUJEME EET PEKLO: NE 250tis ALE 1.7mil Kč !! 
   Aktuality EET dnes 
   18:00 VELETOČ pokračuje Lidovci 414tis. Kč ročně.. 
   17:00 EET: Peklo na zemi.. malá cukrárna náklady 30tis Kč 
   16:00 Máme první účtenku dva řádky položek, 43 řádek kódu 
   včera !!! Sobotka: EET může skončit.. 
   Aktuality EET týden 
   29.11. Lidovci navrhli 414tis Kč ročně :) 
   28.11. Nový návrh 1.7mil ! Babiš neví co dělá, je zmaten.. 
   Koupili jste EET za 60tis Kč ? Máte obrat pod 1.7mil..vyhozené peníze 
   27. listopadu - Babiš posílá dopis.. 
   26. listopadu - stát žije problémém EET.. 
   25.11. - VELETOČ Babiš - výjimka na poslední chvíli.. 
   25. listopadu - Sobotka se pohádal s Babišem !! 
   Výjimka 250tis nebo 1,75mil - NIKDO NEVÍ  
   EET - zničilo ekonomiku už ve více zemích ? 
   EET - stát lže aby získal podporu ? 
   EET - podraz na poctivé podnikatele ? 
   Pravda o šedé ekonomice - potřebujeme ji ? 
   POZOR !! ZDE pro Fandy Babiše a EET pozitivně.. 
   EET systémy 
   HARSYS 
   EET1 
   Dotykačka 
   T-Mobile 
   KASA FIK 
   Ježek 
   Menu55 
   SmartPokladna 
   Storyous 
   < 

  investice | sponzorství |
  domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
  provozovatel | vzkazy | chyby |
  připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

  Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

  free counters

  i1.cz

  TOPlist