Reklama Zavřít reklamu 
Espresso
Reklama Zavřít reklamu 
20. číslo týdeníku Kavárny.cz 16. květen 2017, 20. týden
Týdeník
20. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
System
haccp/eet
Téma Podporujeme nové kavárny

EET ? Ne, EET není Cesta Dopředu. To je Velký Krok Zpět. Potřebujete si Nabít Kokos? Nabíjte.

EET je protlačováno socialisty a dotovaným pseudopodnikatelem. Co z toho může vzniknout ? Jedním slovem Paskvil. A ten už vzniká. Proč máme mlčet nebo jásat. EET není nic co by někomu pomohlo. Nic pozitivního to nepřineslo a nepřinese. Odvane to čas. Pokud by mělo mít EET smysl, potom by byla nutná inspirace na západě ne na východě a jihu, kde ekonomiky s evidencí tržeb kolabují. Vzorem - když už EET a jih - může být Rakousko. Malí podnikatelé zcela bez evidence. Menší než střední s mírnou verzí. Střední ano EET a velcí jistě. Proč ne. Malý podnikatel stejně musí být podporován. Pryč jsou doby, kdy nejmenší podnikatelé přinášeli největší zisky. Malý podnikatel je nyní ohrožený druh, kterého bude nutné dříve nebo později chránit. EET zaspalo dobu. Je zastaralé jak koncepčně, tak technicky. EET vsadilo na počítač, kasu a tiskárnu. To je trojkombinace devadesátých let. Nikoli krok do třetího tisíciletí. A klient/server ? Bože, to vzniklo snad v sedmdesátých létech. OK dobrá technologie, ale ne pro EET. Co duplicity? Co nezapsané doklady? Co výpadky sítě? Řekl Vám někdo, že tato technologie je vynikající tam, kde můžeme opakovat spojení ? Že se data od určitého času nedoručení zahazují ? Žijeme už dál, teď nastupuje matematika a pravděpodobnost. Kde jsou matematické modely? Kde vyhodnocování statistiky, přepočet pravděpodobnosti, odhadování příjmů a daní pomocí prvků umělé inteligence ? To teď frčí, to je IN a COOL. To by nám všem ušetřilo čas a dalo zpátky dobrou náladu. Zloděje stíhat o poctivce nezavadit ani pohledem.

Pravdivě, ne vždy pozitivně.

EET je zastaralý a nemoderní OUT nástroj. NO COOL. Když se podíváme pravdě do očí nic až tak pozitivního na EET nenajdeme. Pokud se poohlídneme ve vyspělých ekonomikách EET tam nenajdete. Žádná ze zemí G20 si nedovolila tlumit svůj trh takovým radikálním způsobem. Ztráty by znamenaly pohromu procelý svět. Určité snahy o elektronickou evidenci vidíme, ale vždy jen do určité míry a povětšinou s negativními následky (zcela logicky). Itálie a Turecko zvolily off-line evidenci a všichni vidíme, že lídři trhu to nejsou. Itálie má navíc hospodářské problémy, balancuje nad bankrotem. Nejbližším vzorem by mohlo být Rakousko, kde však EET zaměřilo svou pozornost zcela opačně než u nás. Tedy nikoli na nejmenší (které je naopak potřeba podporovat) , ale na střední, velké a největší hráče na trhu a to by se líbilo i nám. Takže v malé kavárně bez kasy. Ve Schwarzenberg Café - kde je oběd za bratru tisíc korun - tam s dokladem. Tak je to správně. Ani náhodou nebereme za vzor nevyspělé, polovyspělé kvazi a pseudo ekonomiky typu Chorvatsko, Maďarsko. Proč si brát za vzor horší varianty - tomu rozumíme jen pokud nám chce Babiš ublížit. Zatím se to tak jeví. Uvidíme. V demokracii je nejdůležitější čas.

...pro více informací čtěte EET PRAVDIVĚ...

Pozitivně a oficiálně.

EET je skvělá, úžasná a bezvadná EET je předložena široké veřejnosti jako skvělý, perfektní, téměř dokonalý nástroj na boj s daňovými úniky. Pro širokou veřejnost, jsme připravili ryze pozitivní výběr informací, ani jsme se moc nesnažili, protože stát je jako jásající panáček a všechno je skvělé.

... více informací o EET pozitivně....

PODROBNĚ, DVA POHLEDY NA EET - SAMOSTATNÉ STRÁNKY


1) EET PRAVDIVĚ...
Informace od 27. února 8:00 hodinu po hodině, od 6. března každé dvě hodiny, od 20.3. jen důležité zprávy...Duplicity, chybějící doklady, náklady... ...víte, že malá prodejna pečiva zaplatí jen za termopapírové kotoučky 249.000,-kč ?

odkaz: ANO, CHCI VIDĚT PODROBNOSTI..

17.5. Konec EET a jak skončí EET...
14.5. Výběr DPH ? S EET horší než v roce 2014...

4.5. Andrej Babiš skončil už není zajímavý...
3.5. EET k 30.4.2017 prodělalo nová data...
2.5. Bureš = babiš dnes tvrdí slovenský úřad...
2.5. Demise vlády dost hodně inteligentní...
2.5. Janeček a babiš nové trestní oznámení...
28.4. Vláda v Chorvatsku padla vzor EET je v krizi...
27.4. :) Kartóny, musím sehnat kartóny babiš volí útěk...
24.4. ! babišův poradce Bláha: EET je nelegální ...
22. 4. ! NKÚ: babišovy chyby za 100mld kč ...
18.4. TVRDÁ DATA - EET PRODĚLÁVÁ...
20.3. ! POTVRZENO čapí hnízdo je podvod...
10.3. ! babišův Agrotec znovu obviněn a trestně stíhán...
5.3. babiš nebyl vlastníkem Agrofertu...
3.3. ! Národní centrála proti org. zločinu zahájila prošetřování babiše

odkaz: ANO, CHCI VIDĚT PODROBNOSTI..2) NEBO EET POZITIVNĚ...
Státní a jiné teoretické informace. Úspěchy EET. 100% nárusty výběru daní apod. hovadiny a neověřené informace.

odkaz: ANO, CHCI VIDĚT STÁTNÍ INFOExistuje lepší varianta než EET ?


Víte to ? Stát má dostatečné množství informací a může vyhodnocovat statistickou pravděpodobnost daňových příjmů z firem. Skutečné podvodníky tento systém vychytá a poctivých se nedotkne. Navíc rozporuplné kontrolní hlášení dalo vedle standardních výkazů víc než dostatečné množství dat pro pokročilé vyhodnocování potencionálních zlodějů. V případě pochybností může vyslat kontrolu. Takový postup i my podporujeme. EET nastoupilo poměrně nešťastně zastarale. Uvidíme. Větší radost než EET a kontrolní hlášení by nám udělalo zjednodušení byrokracie. Ta se velkým obloukem vrací do předlistopadové éry a to nepotřebuje nikdo z nás. Možná to raději nechcete vědět a chcete jen sousedovi udělat peklo. Tak drobné info - Babiš peče chleba. Chleba bude brzy až za padesát korun. Přemýšlejte.

Daně ?


Je správné platit daně. Je správné platit co nejmenší daně. Stát je nejhorší hospodář to platilo před tisícovkou let, platí to dnes a bude to platit za dalších tisíc let. Stát je anonymní a kryje svou neefektivní spotřebu. Nic víc. Taková je realita. Důkazem je aktuální vláda, která při zhoršených výsledcích hospodaření (v mezinárodním hodnocení jsme se propadli jak v míře korupce, která se logicky zhoršila, tak ekonomicky jsme znovu spadli mezi rozvojové země) neváhala zaměstnat desetitisíce nových zaměstnanců. Byrokratická chobotnice je všude a od roku 1989 jsme v nejhorším stavu. Úředníci opět zavádějí dny zavřených dveří, podobně jako za totality. Úředník je služebník. Jakkoli jinak je špatně.

EET prodělává - duben 2017

Duben 2017 - horší než rok 2014 ! Výběr DPH rok 2014 leden - duben 81mld Kč. Výběr DPH rok 2017 leden - duben 85 mld Kč. Také Vám tady něco nehraje ? Ano výběr DPH v roce 2014 byl po přepočtu o inflaci a hospodářský růst vyšší než super rok 2017 s EET kdy měl být jasný silný vzestup výběru DPH. Silný vzestup je kolik 20% nebo 30% ? Kolik tedy měl být výběr DPH aby Kontrolní hlášení a EET obhájilo svou existenci ? Spočtěme si to hned. 81mld Kč v roce 2014 je po přepočtu inflace a hospodářského růstu více než 86mld Kč v roce 2017. Babiš sliboval výrazný vzestup výběru DPH. Vzestup o 20% je celkem přes 103mld Kč. Tato částka nebyla v roce 2017 (leden - duben) dosažena. EET ani Kontrolní hlášení nemá pozitivní vliv na výběr DPH. Na grafu je označen bod částky kolem 103 mld Kč. Nebyl dosažen. Je pěkně vidět dotažení výběru DPH na úroveň roku 2014, což je velmi, velmi slabý výsledek. Inflace + růst. Pouze ! EET a kontrolní hlášení je ztrátový podnik.

...pro více informací čtěte EET PRAVDIVĚ...

EET prodělává - březen 2017

Březen 2017 ukazuje na pokles výběru DPH ! EET má zatím pouze negativní nádech, nic pozitivního nepřineslo, žádné narovnání pokřiveného prostředí se nekoná. Zavřelo až několik desítek tisíc firem. Narušil se provoz tradičních trhů a zhoršila se obslouženost vesnic. To vše mělo být vyváženo obrovským růstem výběru DPH. Nic takového se však nekoná. Naopak grafy z oficiálních státních zdrojů ukazují na pokles výběru DPH v souvislosti se zavedením EET. Graf na kterém, je označen bod poklesu výběru DPH. Tmavě hnědá křivka zamířila dolů a poklesla pod křivky z minulých let. Jinými slovy výběr DPH je horší než v minulých létech.

...pro více informací čtěte EET PRAVDIVĚ...

EET prodělává - NOVÁ DATA z ČNB

Vzestup výběru DPH 2005-2017 bez výkyvů... Jediný pohled a uvidíme, že od roku 2005 až do roku 2017 roste výběr DPH prakticky lineárně. Tedy vlivem je inflace a hospodářský růst. Při zavedení kontrolního hlášení žádný výkyv, negativní ani pozitivní. Také EET žádný výkyv ani potitivní ani negativní. Jinými slovy pokud nebude kontrolní hlášení nic se nezmění, když zrušíme EET nic se nezmění. EET ani kontrolní hlášení nepřidaly výběru DPH žádnou významnou částku, která by se projevila na grafu změnou. Dobře to uvidíme, pokud si vrcholy jednotlivých let spojíme přímkou.

...pro více informací čtěte EET PRAVDIVĚ...
Vymoženost “EET„
“kde jsou matematické modely, vyhodnocování statistiky, přepočet pravděpodobnosti, odhadování příjmů a daní pomocí prvků umělé inteligence. To teď frčí, to je IN. To by nám všem ušetřilo čas a dalo zpátky dobrou náladu. Zloděje stíhat o poctivce nezavadit ani pohledem„

investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz