Reklama Zavřít reklamu 
60+ tipů na školní výlet v celé ČR
Reklama Zavřít reklamu 
4. číslo týdeníku Kavárny.cz 28. leden 2017, 4. týden
Týdeník
4. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
Haccp/eet
system

Podporujeme nové kavárny:

Černý Kafe, Horažďovice
Yoga Cafe, Čeladná
Kavárna Galerie U Lišky Bystroušky, Loštice
Café Tucan, Valašské MeziříčíAnalog Kavárna a Pražírna, Valašské Meziříčí
Téma Podporujeme nové kavárny


Píkolo ! Pikolo, Piccolo, Espresso ? Ne, Píkolo Není Espresso. Co ?

Nic nerozdělí komunitu víc než Píkolo. To co neexistuje má takovou moc. Existuje. Tak jako existuje Garoto, Melange - existuje i Píkolo. A s námi i zcela oficiálně. Jsme držiteli ochranné známky Píkolo a definujeme co to Píkolo je.

Jsme také tvůrce dobrého pití a dobré zábavy

Kavárny.cz není jen server, týdeník a katalog. Také připravujeme podporu našim klentům. Umíme připravit něco nového, vymyslet Váš pořad, akci. Jsme silní v nenápadné , ale účinné reklamě. Jsme součást reklamního okruhu, který umí propagovat jak konkrétní směr, tak všeobecné podnikání.

Už jsme vytvořili
a) Kavárna roku
b) Kávu Café Yoga
c) Kapúčo FunCup
d) Cappuccino Cup
e) Píkolo
f) KafeTimes.com

Jsme držitelé ochranné známky Píkolo.
PF 2017 - první týden Kavárny.cz, nový design pro rok 2017. Sledujte také komunitu fb/Kavárny.

Doména • Katalog • Týdeník

Kavárny.cz doména a server


Vítejte na naší doméně. Kavárny.cz jsme věnovali kávě bez předsudků, stejně tak Turkovi, Espressu, Píkolu nebo Džezvě pokračování...

Kavárny.cz katalog a první klienti


Katalog kaváren, to je základ. Tak jsme zkoušeli co vlastně potřebujeme, jaký katalog. Pomohly nám tyto kavárny, naši první klienti. Caffé Trieste , Sbor a Komunitní centrum Armády spásy a Love Coffee.

Kavárny.cz týdeník už třetím rokem


Když jsme udělali katalog, řekli jsme si co dál ? Týdeník ! Jo to je dobrý nápad. V roce 2014 jsme se pokusili každý týden nějakým způsobem komentovat nebo připravit něco zajímavého kolem kávy. Tak aby to i nám samotným pomáhalo v orientaci. Postupně tak vznikly různé témata, cykly, pořady nebo jen jejich základy. Určitě máme dost materiálu i inspirace na každý nový týden :) těšíme se na Vás. Seznam všech čísel týden po týdnu...

Jak se stát klientem Kavárny.cz, jak si koupit reklamu..

.. patříme mezi nejlepší domény na českém internetu. Vy můžete využít náš potenciál. Zapište se do katalogu nebo si kupte reklamu. Naše reklama patří mezi nejvýhodnější. Nastavili jsme doby trvání a ceny tak, aby jsme byli ZÁROVEŃ účinnější a levnější než podstatně větší konkurence. Jak si to můžeme dovolit ? Neplatíme rozsáhlé týmy, pracujeme jako Vy v rodinném firmě tvoříme náš byznys. Můžete nás ocenit a odměnit. Děkujeme :)
Ochranná známka “Píkolo„
“(pikolo, piccolo), je od roku 2015 naše ochranná známka, my definujeme co je Píkolo„

Jak jsme nastavili Píkolo..

Vezměme to pěkně postupně. Ristreto, Espresso, Lungo. Prostor mezi Ristrettem a Espressem není, ale je prostor mezi Espressem a Lungem. Lungo Vám v české kavárně prakticky nikdo neudělá, ještě se nám to nestalo - skutečné - Lungo potřebuje pro poctivou přípravu jinou hrubost namleté kávy. Tedy změnu na mlýnku. To Píkolo nepotřebuje, tak jak ho známe z českých kaváren je mírně větší než klasické Espresso na stejném mlýnku. Tudy vede cesta. Nechť je řada Ristretto, Espresso, Piccolo, Lungo. České Píkolo ukazuje na místo kde tato káva vznikla. Měla by také odrážet českou povahu. Píkolo tedy budeme připravovat z menší gramáže (5-6g), stejné mletí jako espresso a od 30 - 40ml objemu. Tedy více vyděláte, ziskáte typickou českou chuť kávy a máte Píkolo.
Vážení návštěvníci,

kavárny to jsou klid a pohoda. Doména kavárny.cz a atraktivní adresa www.fb.com/kavarny jsou připraveny přinášet Vám to nejlepší ze světa kávy. Začínáme. Dva roky jsme tento projekt připravovali a Vy měli možnost nás podpořit. Pro poslední opozdilce tady máme startovací nabídku reklamy za velmi dobrou cenu NAVžDY. Je pro všechny firmy. Ptejte se, tato akce brzy skončí. Děkuji Vám za dlouhé roky přízně a těším se na Vás.

Majitelka Kavárny.cz Michaela Vjačková, Ludgeřovice

investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz