Reklama Zavřít reklamu 
60+ tipů na školní výlet v celé ČR
Reklama Zavřít reklamu 
4. číslo týdeníku Kavárny.cz 28. leden 2017, 4. týden
Týdeník
4. týden
Katalog
zapiš se
Kapúčo
FunCup
Reklama
návštěvnost
Píkolo
oznámení
Haccp/eet
system
 Espresso Evoluce 
 P í k o l o  042   (Piccolo 042) 
Téma Podporujeme nové kavárny


Píkolo ! Pikolo, Piccolo, Espresso ? Ne, Píkolo Není Espresso. Co ? Píkolo 042, Piccolo 042. A je to tady, píkolo existuje.

Nic nerozdělí komunitu víc než Píkolo. To co neexistuje má takovou moc. Existuje. Tak jako existuje Garoto, Melange - existuje i Píkolo. A s námi i zcela oficiálně. Vlastníme ochrannou známku Píkolo a definujeme co to Píkolo je. Vytvořili jsme Píkolo 042, chcete-li Piccolo 042.

Jsme také tvůrce dobrého pití a dobré zábavy

Kavárny.cz není jen server, týdeník a katalog. Také připravujeme podporu našim klentům. Umíme připravit něco nového, vymyslet Váš pořad, akci. Jsme silní v nenápadné , ale účinné reklamě. Jsme součást reklamního okruhu, který umí propagovat jak konkrétní směr, tak všeobecné podnikání.

Už jsme vytvořili
a) Kavárna roku
b) Kávu Cafe Yoga
c) Kapúčo FunCup
d) Cappuccino Cup
e) (R) Píkolo TM
f) KafeTimes.com
e) Kávu Píkolo 042 (Piccolo 042)

Jsme držitelé ochranné známky Píkolo, vytvořili jsme kávu Píkolo 042

Jak se stát klientem Kavárny.cz, jak si koupit reklamu..

.. patříme mezi nejlepší domény na českém internetu. Vy můžete využít náš potenciál. Zapište se do katalogu nebo si kupte reklamu. Naše reklama patří mezi nejvýhodnější. Nastavili jsme doby trvání a ceny tak, aby jsme byli ZÁROVEŃ účinnější a levnější než podstatně větší konkurence. Jak si to můžeme dovolit ? Neplatíme rozsáhlé týmy, pracujeme jako Vy v rodinném firmě tvoříme náš byznys. Můžete nás ocenit a odměnit. Děkujeme :)
PF 2017 - první týden Kavárny.cz, nový design pro rok 2017. Sledujte také komunitu fb/Kavárny.

Doména • Katalog • Týdeník

Kavárny.cz doména a server


Vítejte na naší doméně. Kavárny.cz jsme věnovali kávě bez předsudků, stejně tak Turkovi, Espressu, Píkolu nebo Džezvě pokračování...

Kavárny.cz katalog a první klienti


Katalog kaváren, to je základ. Tak jsme zkoušeli co vlastně potřebujeme, jaký katalog. Pomohly nám tyto kavárny, naši první klienti. Caffé Trieste , Sbor a Komunitní centrum Armády spásy a Love Coffee.

Kavárny.cz týdeník už třetím rokem


Když jsme udělali katalog, řekli jsme si co dál ? Týdeník ! Jo to je dobrý nápad. V roce 2014 jsme se pokusili každý týden nějakým způsobem komentovat nebo připravit něco zajímavého kolem kávy. Tak aby to i nám samotným pomáhalo v orientaci. Postupně tak vznikly různé témata, cykly, pořady nebo jen jejich základy. Určitě máme dost materiálu i inspirace na každý nový týden :) těšíme se na Vás. Seznam všech čísel týden po týdnu...

(R) Píkolo Trade Mark

..oznamujeme všem uživatelům označení píkolo, pikolo a piccolo, že jsme se od roku 2015 stali oprávněnými držiteli ochranné známky “Píkolo“ v této souvislosti žádáme každého, kdo nyní tuto ochrannou známku nebo podobné znění (pikolo, piccolo) využívá na svých produktech, aby ukončil výrobu nebo prodej takového produktu. Jedná se především o produkty spojené s kávou nebo čajem. Upozorňujeme, že pokud nebude dodržen licenční protokol (níže uvedený v nejdůležitějších bodech) budeme postupně bránit práva vyplývající z titulu držitele ochranné známky, a to zpětně od roku 2015.
Obchodní známka Píkolo
“Píkolo (pikolo, piccolo), je od roku 2015 naše registrovaná obchodní známka„

Jak jsme nastavili Píkolo 042

Píkolo 042 je standardní espresso potažené na velikost 42ml. Vznik nebyl nikterak jednoduchý. Odzkoušeli jsme stovky káv a způsobů příprav, než jsme našli naše Píkolo 042. Objem 42ml je právě ten objem, kdy se láme chuť espressa a kdy i laik opravdu pozná chuť každé kávy. Píkolo 042 má toleranci 1ml, můžete tedy připravit objem 41ml - 43ml a vždy to bude Píkolo 042. Od vzniku Píkola 042 konzultujeme tuto kávu s baristy a došli jsme k shodě, že objem espressa kolem 42ml je právě ten, kdy se výrazně láme chuť a tóny chuti jsou výraznější. Jinými slovy při rtomto objemu káva začne mluvit a prozradí na sebe, co předtím zamlčela. Píkolo 042 je skvělá volba pro profesionály a velmi dobrá volba pro začínající milovníky kávy.Píkolo vzniklo z českého nešvaru potáhnout espresso. Italové byli v šoku a upozorňovali, že chtějí piccolo. Tedy malou kávu. Malé, jejich espresso. U nás se zažilo pikolo jako symbol pro běžné espresso. Různé aktivity se snažily pikolo vytlačit. My na to jdeme opačně Píkolo legitimizujeme. Vezměme to pěkně postupně. Ristreto, Espresso, Lungo. Prostor mezi Ristrettem a Espressem není, ale je prostor mezi Espressem a Lungem. Lungo Vám v české kavárně prakticky nikdo neudělá (neumí udělat), ještě se nám to nestalo - skutečné Lungo potřebuje pro poctivou přípravu jinou hrubost namleté kávy. Tedy změnu na mlýnku. To Píkolo nepotřebuje, tak jak ho známe z českých kaváren je mírně větší než klasické Espresso na stejném mlýnku. Tudy vede cesta. Nechť je řada Ristretto, Espresso, Píkolo (Piccolo), Lungo. Název Píkolo s diakritikou odkazuje na místo, kde tato káva vznikla.

Pokud dodržíte výše uvedené podmínky a zveřejníte autorství Píkola odkazem na www.kavarny.cz můžete tuto značku (nebo obdobné Piccolo a Pikolo) používat až do 31. prosince 2018 zdarma, v roce 2018 proběhne ustálení značky a zveřejnění nových, upřesněných podmínek přípravy nápoje Píkolo. Licenci pro další roky opět poskytneme zdarma.
Vážení návštěvníci,

kavárny to jsou klid a pohoda. Doména kavárny.cz a atraktivní adresa www.fb.com/kavarny jsou připraveny přinášet Vám to nejlepší ze světa kávy. Začínáme. Dva roky jsme tento projekt připravovali a Vy měli možnost nás podpořit. Pro poslední opozdilce tady máme startovací nabídku reklamy za velmi dobrou cenu NAVžDY. Je pro všechny firmy. Ptejte se, tato akce brzy skončí. Děkuji Vám za dlouhé roky přízně a těším se na Vás.

Majitelka Kavárny.cz Michaela Vjačková, Ludgeřovice

investice | sponzorství |
domovská stránka | oblíbená stránka | indexy |
provozovatel | vzkazy | chyby |
připraveno ve spolupráci s 777Guide.com |

Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Caemarccom

free counters

i1.cz